Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Beatrix Theater
Utrecht
17:00
Figi Theater
Zeist
Openluchttheater Cabrio
Soest
Figi Theater
Zeist
Figi Theater
Zeist
Figi Theater
Zeist
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
Het Klooster
Woerden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Het Nieuwe Normaal Theater
Leusden
21:30
Het Nieuwe Normaal Theater
Leusden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Idea
Soest
Figi Theater
Zeist
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
19:30
Werftheater
Utrecht
21:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
22:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
19:30
Theater de Kom
Nieuwegein
21:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Flint
Amersfoort
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Idea
Soest
19:30
Theater de Kom
Nieuwegein
21:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Werftheater
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
19:30
Het Klooster
Woerden
21:30
Het Klooster
Woerden
19:30
Werftheater
Utrecht
21:15
Flint
Amersfoort
19:00
Flint
Amersfoort
21:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
19:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Flint
Amersfoort
19:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
21:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Aan de Slinger
Houten
21:30
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
19:30
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Het Klooster
Woerden
20:15
TechnoHUB
Woerden
20:15
Flint
Amersfoort
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Speeldoos
Baarn
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Podium Hoge Woerd
De Meern
15:00
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
19:30
Stadshoftheater Vianen
Vianen
21:30
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Fulcotheater
IJsselstein
19:00
Figi Theater
Zeist
Figi Theater
Zeist
20:15
Het Klooster
Woerden
19:30
Figi Theater
Zeist
21:00
Figi Theater
Zeist
15:00
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
16:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
13:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
De Oosterkerk
Zeist
Theater de Kom
Nieuwegein
Werftheater
Utrecht
Figi Theater
Zeist
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Theater Idea
Soest
Theater Idea
Soest
Werftheater
Utrecht
Het Klooster
Woerden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Flint
Amersfoort
Werftheater
Utrecht
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Werftheater
Utrecht
Werftheater
Utrecht
maandag 08 juni 2020
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Beatrix Theater, Utrecht
woensdag 01 juli 2020
17:00
Ashton Brothers - A Medicine Show
Figi Theater, Zeist
donderdag 16 juli 2020
Matangi Kwartet / Youp van 't Hek
Openluchttheater Cabrio, Soest
vrijdag 21 augustus 2020
Ashton Brothers - A Medicine Show
Figi Theater, Zeist
zaterdag 22 augustus 2020
Ashton Brothers - A Medicine Show
Figi Theater, Zeist
zondag 23 augustus 2020
Ashton Brothers - A Medicine Show
Figi Theater, Zeist
vrijdag 04 september 2020
Steef de Jong - SISI BOY
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 10 september 2020
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater de Kom, Nieuwegein
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Het Klooster, Woerden
Martijn Kardol - Welkom
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 11 september 2020
19:30
Jörgen Raymann - FF eruit
Het Nieuwe Normaal Theater, Leusden
21:30
Jörgen Raymann - FF eruit
Het Nieuwe Normaal Theater, Leusden
maandag 14 september 2020
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 15 september 2020
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 16 september 2020
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Hoge Woerd, De Meern
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 17 september 2020
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Hoge Woerd, De Meern
vrijdag 18 september 2020
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Kom, Nieuwegein
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Kom, Nieuwegein
zaterdag 19 september 2020
Nathalie Baartman - Niet Normaal
Theater Idea, Soest
woensdag 23 september 2020
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Figi Theater, Zeist
donderdag 24 september 2020
20:30
Arie Koomen / Edo Berger / Jacob Spoelstra / Wilko Terwijn - Comedy Cl
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Theater de Speeldoos, Baarn
19:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Werftheater, Utrecht
21:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Werftheater, Utrecht
vrijdag 25 september 2020
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
22:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Podium Hoge Woerd, De Meern
zaterdag 26 september 2020
19:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Kom, Nieuwegein
21:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Kom, Nieuwegein
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Flint, Amersfoort
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Podium Hoge Woerd, De Meern
woensdag 30 september 2020
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater Idea, Soest
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kom, Nieuwegein
donderdag 01 oktober 2020
21:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Werftheater, Utrecht
19:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Werftheater, Utrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater De Lampegiet, Veenendaal
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Klooster, Woerden
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Klooster, Woerden
vrijdag 02 oktober 2020
19:30
Alex Ploeg - EGO
Werftheater, Utrecht
21:15
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
19:00
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
21:30
Enge Buren - Basta!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
19:30
Enge Buren - Basta!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Flint, Amersfoort
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Podium Hoge Woerd, De Meern
21:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Podium Hoge Woerd, De Meern
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Theater Aan de Slinger, Houten
zaterdag 03 oktober 2020
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
maandag 05 oktober 2020
19:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 07 oktober 2020
Maartje & Kine - Speelbeesten
Het Klooster, Woerden
vrijdag 09 oktober 2020
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
TechnoHUB, Woerden
20:15
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Flint, Amersfoort
Martijn Kardol - Welkom
Podium Hoge Woerd, De Meern
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Theater de Speeldoos, Baarn
zaterdag 10 oktober 2020
19:00
Anuar - Eerlijk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:30
Anuar - Eerlijk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
George & Eran - George & Eran worden racisten
Podium Hoge Woerd, De Meern
15:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Flint, Amersfoort
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Flint, Amersfoort
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
Stadshoftheater Vianen, Vianen
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Fulcotheater, IJsselstein
19:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Figi Theater, Zeist
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Figi Theater, Zeist
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Het Klooster, Woerden
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Figi Theater, Zeist
21:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Figi Theater, Zeist
zondag 11 oktober 2020
15:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Flint, Amersfoort
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Flint, Amersfoort
16:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
13:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
woensdag 14 oktober 2020
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater de Kom, Nieuwegein
donderdag 15 oktober 2020
Freek de Jonge - Asociale afstand
De Oosterkerk, Zeist
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater de Kom, Nieuwegein
vrijdag 16 oktober 2020
Daniëlle Schel - OK
Werftheater, Utrecht
Martijn Kardol - Welkom
Figi Theater, Zeist
Rayen Panday - Trigger
Flint, Amersfoort
Rayen Panday - Trigger
Flint, Amersfoort
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Idea, Soest
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Idea, Soest
zaterdag 17 oktober 2020
Daniëlle Schel - OK
Werftheater, Utrecht
Kiki Schippers - Meer
Het Klooster, Woerden
zondag 18 oktober 2020
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 19 oktober 2020
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 20 oktober 2020
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Flint, Amersfoort
woensdag 21 oktober 2020
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Werftheater, Utrecht
donderdag 22 oktober 2020
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Podium Hoge Woerd, De Meern
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Werftheater, Utrecht
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Werftheater, Utrecht