Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
C.C. De Werft
Geel
C.C. Ter Dilft
Bornem
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
C.C. Ter Dilft
Bornem
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
cc Binder
Puurs
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
cc Binder
Puurs
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Theatergarage
Borgerhout
20:00
Cultuurcentrum 't Schaliken Herentals
Herentals
20:00
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Kaleidoscoop
Mortsel
20:00
De Singer
Rijkevorsel
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
C.C. `t Schaliken
Herentals
TheAtriuM
Mechelen
TheAtriuM
Mechelen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Schouwburg Noord
Merksem
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
GC 't Heilaar
Beerse
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. De kern
Wilrijk
C.C. De Binder
Puurs
20:30
Lotto Arena
Antwerpen
20:30
Lotto Arena
Antwerpen
Schouwburg Rex
Mol
Schouwburg Rex
Mol
OC De Witte Merel
Lint
20:15
C.C. De Werft
Geel
20:30
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Roma
Antwerpen
20:00
C.C. De Werft
Geel
20:00
Cultuurcentrum 't Schaliken Herentals
Herentals
G.C. 't Blikveld
Bonheiden
C.C. De Werft
Geel
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
C.C. De Mol
Lier
TheAtriuM
Mechelen
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
C.C. De kern
Wilrijk
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
C.C. De Werft
Geel
20:00
Nova Kiel
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. `t Schaliken
Herentals
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Warande
Turnhout
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
13:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
19:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:30
Lotto Arena
Antwerpen
20:30
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
vrijdag 24 maart 2023
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
donderdag 06 april 2023
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
vrijdag 07 april 2023
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
zaterdag 08 april 2023
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
woensdag 19 april 2023
20:00
Wim Helsen - Niet Mijn Apen - Niet Mijn Circus
C.C. De Werft, Geel
donderdag 27 april 2023
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. Ter Dilft, Bornem
vrijdag 28 april 2023
20:00
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. Ter Dilft, Bornem
zaterdag 29 april 2023
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
woensdag 17 mei 2023
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
donderdag 18 mei 2023
20:00
Jim Jefferies
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
woensdag 31 mei 2023
Alex Agnew - Wake me up when it's over
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
donderdag 01 juni 2023
Alex Agnew - Wake me up when it's over
cc Binder , Puurs
vrijdag 02 juni 2023
20:00
TAFKAL
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Alex Agnew - Wake me up when it's over
cc Binder , Puurs
donderdag 08 juni 2023
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
vrijdag 09 juni 2023
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
zaterdag 10 juni 2023
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
donderdag 06 juli 2023
20:00
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
donderdag 28 september 2023
René van Meurs - 2636
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
zaterdag 14 oktober 2023
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
woensdag 18 oktober 2023
20:00
Vincent Voeten - Smaad
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
donderdag 19 oktober 2023
Michael van Peel - Welcome to the rebellion
De Theatergarage, Borgerhout
20:00
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Cultuurcentrum 't Schaliken Herentals, Herentals
20:00
Jan Van Looveren - Loslaten
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
vrijdag 20 oktober 2023
20:00
An Nelissen - OK Boomer
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Grof geschud - Kroost
Kaleidoscoop, Mortsel
20:00
Henk Rijckaert / Jens Dendoncker - Rijck en Doncker
De Singer, Rijkevorsel
zaterdag 28 oktober 2023
Lieven Scheire - Artificiële Intelligentie
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
maandag 06 november 2023
20:00
Daniel Sloss - Can't
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
donderdag 09 november 2023
Michael van Peel - Welcome to the rebellion
C.C. `t Schaliken, Herentals
Lieven Scheire - Artificiële Intelligentie
TheAtriuM, Mechelen
vrijdag 10 november 2023
Lieven Scheire - Artificiële Intelligentie
TheAtriuM, Mechelen
woensdag 15 november 2023
Michael van Peel - Welcome to the rebellion
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
donderdag 16 november 2023
Michael van Peel - Welcome to the rebellion
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
vrijdag 17 november 2023
20:15
N00b - n00b speelt n00b
Schouwburg Noord, Merksem
woensdag 22 november 2023
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
donderdag 23 november 2023
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
donderdag 30 november 2023
Michael van Peel - Welcome to the rebellion
GC 't Heilaar, Beerse
donderdag 07 december 2023
Grof geschud - Kroost
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Jasper Posson - vastbenoemd
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
donderdag 21 december 2023
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Grof geschud - Kroost
C.C. De kern, Wilrijk
vrijdag 22 december 2023
Michael van Peel - Welcome to the rebellion
C.C. De Binder, Puurs
vrijdag 29 december 2023
20:30
Xander De Rycke Houdt Het Voor Bekeken 2023
Lotto Arena, Antwerpen
zaterdag 30 december 2023
20:30
Xander De Rycke Houdt Het Voor Bekeken 2023
Lotto Arena, Antwerpen
woensdag 10 januari 2024
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
Schouwburg Rex, Mol
donderdag 11 januari 2024
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
Schouwburg Rex, Mol
vrijdag 12 januari 2024
Grof geschud - Kroost
OC De Witte Merel, Lint
dinsdag 16 januari 2024
20:15
ComedyPact Festival - on tour
C.C. De Werft, Geel
zaterdag 20 januari 2024
20:30
N00b - n00b speelt n00b
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
vrijdag 26 januari 2024
Michael van Peel - Welcome to the rebellion
De Roma, Antwerpen
donderdag 01 februari 2024
20:00
Jade Mintjes - Bedankt om te komen
C.C. De Werft, Geel
20:00
Kamal Kharmach - Mag ik Even? 2023
Cultuurcentrum 't Schaliken Herentals, Herentals
donderdag 08 februari 2024
Grof geschud - Kroost
G.C. 't Blikveld, Bonheiden
Roué Verveer - Gewoon Roué
C.C. De Werft, Geel
zondag 11 februari 2024
20:00
Soundos: Comeback Kid
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
woensdag 28 februari 2024
20:00
Soundos El Ahmadi
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
donderdag 29 februari 2024
Jan Jaap van der Wal - Geen Stem
C.C. De Mol, Lier
zaterdag 02 maart 2024
Lieven Scheire - Artificiële Intelligentie
TheAtriuM, Mechelen
vrijdag 15 maart 2024
Jan Jaap van der Wal - Geen Stem
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
zaterdag 16 maart 2024
20:00
Henk Rijckaert - Apocalypse
C.C. De kern, Wilrijk
woensdag 27 maart 2024
20:00
Soundos El Ahmadi
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
donderdag 28 maart 2024
Jan Jaap van der Wal - Geen Stem
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
zaterdag 30 maart 2024
Grof geschud - Kroost
C.C. De Werft, Geel
dinsdag 02 april 2024
20:00
Johan Petit - Kleine Jowanka gaat (nog eens) dood
Nova Kiel, Antwerpen
woensdag 03 april 2024
20:00
Soundos El Ahmadi
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
vrijdag 05 april 2024
20:00
Laura Ramoso - SIT UP STRAIGHT
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
zaterdag 06 april 2024
Yentl En De Boer - Modderkruipers
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jan Jaap van der Wal - Geen Stem
C.C. `t Schaliken, Herentals
donderdag 11 april 2024
Najib Amhali - 30 jaar on stage
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
vrijdag 12 april 2024
Najib Amhali - 30 jaar on stage
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
zaterdag 13 april 2024
Najib Amhali - 30 jaar on stage
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
donderdag 18 april 2024
20:00
Lieven Scheire - A.i.
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
vrijdag 19 april 2024
20:00
Lieven Scheire - A.i.
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
dinsdag 23 april 2024
20:00
Bassem Youssef
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
zaterdag 27 april 2024
Jan Jaap van der Wal - Geen Stem
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
donderdag 02 mei 2024
20:00
Bill Bailey - Thoughtifier
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
vrijdag 03 mei 2024
Jan Jaap van der Wal - Geen Stem
De Warande, Turnhout
zaterdag 18 mei 2024
20:00
Jade Mintjens - Bedankt Om Te Komen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
woensdag 22 mei 2024
zaterdag 25 mei 2024
donderdag 30 mei 2024
woensdag 12 juni 2024
donderdag 13 juni 2024
vrijdag 14 juni 2024
20:00
Alex Agnew / Soundos El Ahmadi
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
zondag 16 juni 2024
20:00
Alex Agnew / Soundos El Ahmadi
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
13:00
Alex Agnew / Soundos El Ahmadi
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
woensdag 19 juni 2024
20:00
Alex Agnew / Soundos El Ahmadi
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne