Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Den Blank
Overijse
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Munttheater
Weert
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Het Theater Blaricum
Blaricum
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Energiehuis
Dordrecht
19:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Parktheater
Eindhoven
Ekerse Theaterzaal
Ekeren
Wilminktheater
Enschede
20:15
De Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater de Liefde
Haarlem
Ethias Arena
Hasselt
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Steenoven
Herzele
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Singer Theater
Laren
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Ons Tejater
Lieshout
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
Dok6
Panningen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:00
013
Tilburg
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Het Musiater
Zevenaar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
DeLaMar
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
C.C. Deurne
Deurne
Colosseum Dokkum
Dokkum
21:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Kik
Elst
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater de Mythe
Goes
Ethias Arena
Hasselt
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Mark Liebrecht Schouwburg
Mortsel
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Theater Zinin
Nijverdal
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater de Paardenkathedraal
Utrecht
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
Zaantheater
Zaandam
Figi Theater
Zeist
20:15
Figi Theater
Zeist
De Nieuwe Kolk
Assen
15:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
14:30
Diligentia
Den Haag
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Mark Liebrecht Schouwburg
Mortsel
donderdag 27 oktober 2022
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. Den Blank, Overijse
Alex Ploeg - Ego
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Comedycloud
TivoliVredenburg, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Paulien Cornelisse - Aanstalten
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Lebbis - De Ziel
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Munttheater, Weert
vrijdag 28 oktober 2022
20:00
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Het Theater Blaricum, Blaricum
20:00
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee
De Weijer, Boxmeer
20:15
Patrick Laureij - Live
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Theater De Veste, Delft
20:30
n00b speelt n00b
Theater De Omval, Diemen
20:15
Saman Amini's integratieplan
Energiehuis, Dordrecht
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
De Meerpaal, Dronten
20:00
Tim Fransen - De Mens En Ik
Parktheater, Eindhoven
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Ekerse Theaterzaal, Ekeren
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Wilminktheater, Enschede
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
De Nobelaer, Etten-Leur
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Theater de Liefde, Haarlem
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Ethias Arena, Hasselt
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
René Van Meurs - 2636
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Bas Birker - in blijde verachting
C.C. De Steenoven, Herzele
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Lebbis - De Ziel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Alex Agnew - Wake me up when it's over
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Singer Theater, Laren
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
De Harmonie, Leeuwarden
Christel de Laat - Hoe dan?!
Ons Tejater, Lieshout
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
De Kunstgreep, Oostzaan
Andries Tunru - In Theorie
Dok6, Panningen
Alex Ploeg - Ego
Theater De Willem, Papendrecht
Paulien Cornelisse - Aanstalten
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Agnietenhof, Tiel
20:30
Merijn Scholten - Solo
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:00
Jimmy Carr
013, Tilburg
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Nathalie Baartman - SNAK
Het Musiater, Zevenaar
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 29 oktober 2022
20:00
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
DeLaMar, Amsterdam
Martijn Crins - Mesthoop
Chassé Theater, Breda
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Theater De Veste, Delft
20:15
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Jannie the Showdog
C.C. Deurne, Deurne
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Colosseum Dokkum, Dokkum
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Nathalie Baartman - SNAK
Theater De Kik, Elst
20:30
Lebbis - De Ziel
Wilminktheater, Enschede
20:00
Patrick Laureij - Live
Theater de Mythe, Goes
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Ethias Arena, Hasselt
Brigitte Kaandorp / Jenny Arean - Gedeelde smart
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Theater Aan de Slinger, Houten
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Mark Liebrecht Schouwburg, Mortsel
20:30
n00b speelt n00b
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Andries Tunru - In Theorie
Theater Zinin, Nijverdal
Christel de Laat - Hoe dan?!
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jochen Otten - Zijn stinkende best
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Agnietenhof, Tiel
20:00
Saman Amini's integratieplan
Theater de Paardenkathedraal, Utrecht
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Zaantheater, Zaandam
Ronald Snijders - Een avond met mij
Figi Theater, Zeist
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Figi Theater, Zeist
zondag 30 oktober 2022
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
De Nieuwe Kolk, Assen
15:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Brigitte Kaandorp / Jenny Arean - Gedeelde smart
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
14:30
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Diligentia, Den Haag
20:30
Jimmy Carr - Terribly Funny Tour
De Oosterpoort, Groningen
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Mark Liebrecht Schouwburg, Mortsel