Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Concordia
Enschede
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater PePijn
Den Haag
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Agnietenhof
Tiel
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
G.C. De Wildeman
Herent
Kennemer Theater
Beverwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Markant Uden
Uden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Venray
Venray
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Zinin
Nijverdal
van Beresteyn
Veendam
Werftheater
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Agnietenhof
Tiel
C-Mine
Genk
C.C. De tippe
Vledder
Cinema Walburg
Hamont-Achel
Cultura
Ede
Cultuurcentrum Schoten
Schoten
De Eendracht
Gemert
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Klif
Nijmegen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Klooster
Woerden
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Jan van Besouw
Goirle
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Odeon
Zwolle
Spant!
Bussum
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Ludens
Voorburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
woensdag 01 april 2020
Kommil Foo - Oogst
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Grof geschud - Lijmen
Theater Concordia, Enschede
Lebbis - De Ervaring
Theater de Spiegel, Zwolle
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Spiegel, Zwolle
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Willem, Papendrecht
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Eva Crutzen - Try Out
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Zuiderstrandtheater, Den Haag
donderdag 02 april 2020
Sanne Wallis de Vries - Kom
Agnietenhof, Tiel
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Chassé Theater, Breda
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Domijnen, Sittard
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Molenberg, Delfzijl
Plien & Bianca - En nu dan?
Deventer Schouwburg, Deventer
Best of... Ton Kas
Diligentia, Den Haag
Debby Petter - De liefde voorbij
Fransche School Culemborg, Culemborg
Javier Guzman - Guzmán
G.C. De Wildeman, Herent
Tineke Schouten - Highlights
Kennemer Theater, Beverwijk
Kommil Foo - Oogst
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Markant Uden, Uden
Bij Robert
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
Cameretten - Finalistentournee
Patronaat, Haarlem
The Silent Comedy
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
S.C.C. De Enck, Oirschot
Karin Bloemen - Souvenirs
Schaffelaartheater, Barneveld
Ali B - Koorts
Scheldetheater, Terneuzen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Schouwburg Lochem, Lochem
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Ogterop, Meppel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Venray, Venray
Lebbis - De Ervaring
Singer Theater, Laren
Ton Kas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Dakota, Den Haag
Enge Buren - BASTA!
Theater de Griffioen, Amstelveen
Fresku - Voordat het te laat is
Theater de Kom, Nieuwegein
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Tuin, Leusden
Rayen Panday - Trigger
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater De Willem, Papendrecht
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Zinin, Nijverdal
Lenette van Dongen - Paradijskleier
van Beresteyn, Veendam
Flip Noorman - Love it!
Werftheater, Utrecht
Sara Kroos - Verte
Wilminktheater, Enschede
Brigitte Kaandorp - Eh...
Zuiderstrandtheater, Den Haag
vrijdag 03 april 2020
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Agnietenhof, Tiel
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C-Mine, Genk
Cameretten - Finalistentournee
C.C. De tippe, Vledder
Javier Guzman - Guzmán
Cinema Walburg, Hamont-Achel
De Fransse Eijkel - Subtropique
Cultura, Ede
Kommil Foo - Oogst
Cultuurcentrum Schoten, Schoten
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Eendracht, Gemert
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Klif, Nijmegen
Maartje & Kine - Hoge Noot
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
Best of... Ton Kas
Diligentia, Den Haag
Stefano Keizers - Sorry Baby
Goudse Schouwburg, Gouda
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Klooster, Woerden
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Jan van Besouw, Goirle
Lebbis - De Ervaring
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Marco Lopes - Wees blij
Lindenberg Theater, Nijmegen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Hoge Woerd, De Meern
Rayen Panday - Trigger
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Het Park, Hoorn
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Odeon, Zwolle
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Spant!, Bussum
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Rundfunk - Todesangstschrei
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Eva Crutzen - Try Out
Theater 't Pand, Gorinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater De Boerderij, Huizen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Griffioen, Amstelveen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Kampanje, Den Helder
Oldenhermanns - Unsexed
Theater De Leest, Waalwijk
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Purmaryn, Purmerend
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Ludens, Voorburg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk