Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Venray
Venray
15:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
LAB-1
Eindhoven
LAB-1
Eindhoven
Martiniplaza
Groningen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Mystiek Theater
Enschede
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zinin
Nijverdal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Kleine Walhalla
Rotterdam
LAB-1
Eindhoven
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Martiniplaza
Groningen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:45
Simplon
Groningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Concordia
Enschede
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Wesopa Weesp
Weesp
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Kennemer Theater
Beverwijk
LAB-1
Eindhoven
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Concordia
Enschede
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Chassé Theater
Breda
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
De Kulturele Raad
Hillegom
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Toegift
Den Hoorn
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Posttheater
Arnhem
Prinsenhof
Best
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Ludens
Voorburg
Theater Zinin
Nijverdal
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Werftheater
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
't Theaterke
Best
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Kunstgreep
Oostzaan
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Figi Theater
Zeist
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
zondag 12 september 2021
15:00
Vet Kindercabaret: Kapot Vet
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Ali B - Koorts
Schouwburg Venray, Venray
15:00
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
maandag 13 september 2021
20:00
Bert Visscher
De Oosterpoort, Groningen
John Cleese
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Het Park, Hoorn
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
dinsdag 14 september 2021
20:00
Bert Visscher
De Oosterpoort, Groningen
John Cleese - The Last Time To See Me Before I Die
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon
LAB-1, Eindhoven
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
LAB-1, Eindhoven
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Martiniplaza, Groningen
20:15
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Meervaart, Amsterdam
20:00
Nathalie Baartman - SNAK
Mystiek Theater, Enschede
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
René van Meurs - Hunkert
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater PePijn, Den Haag
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater Zinin, Nijverdal
woensdag 15 september 2021
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jan Beuving - Restante
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Kleine Walhalla, Rotterdam
Henry van Loon
LAB-1, Eindhoven
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Lindenberg Theater, Nijmegen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Martiniplaza, Groningen
20:15
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Meervaart, Amsterdam
20:30
Jandino - Opgefokt
Posttheater, Arnhem
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:45
Comedy Night - Late Show
Simplon, Groningen
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Theater Bellevue, Amsterdam
Peter Pannekoek
Theater Concordia, Enschede
20:30
Lisa Loeb - Extase
Theater De Omval, Diemen
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
René van Meurs - Hunkert
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Wesopa Weesp, Weesp
donderdag 16 september 2021
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Zoutmus - Jungleprinter
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
De Muze, Noordwijk
20:00
Rayen Panday - Trigger
Deventer Schouwburg, Deventer
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Kennemer Theater, Beverwijk
Henry van Loon
LAB-1, Eindhoven
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Meervaart, Amsterdam
20:30
Sanne Wallis de Vries - Kom
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Cabarestafette 21-22
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Jandino - Opgefokt
Posttheater, Arnhem
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
René van Meurs - Hunkert
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Streams Breede Beek, Nijkerk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Theater Bellevue, Amsterdam
Peter Pannekoek
Theater Concordia, Enschede
Nathalie Baartman - SNAK
Theater de Speeldoos, Baarn
John Cleese
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Ali B - Koorts
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Willem, Papendrecht
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
vrijdag 17 september 2021
20:30
René van Meurs - Hunkert
Chassé Theater, Breda
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Jandino - Opgefokt
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Jan Beuving - Restante
De Kulturele Raad, Hillegom
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
De Meenthe, Steenwijk
20:00
André Manuel - Sneu
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Kirsten van Teijn - (S)experiment
De Toegift, Den Hoorn
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Meervaart, Amsterdam
20:30
The Silent Comedy
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Parktheater, Eindhoven
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Posttheater, Arnhem
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Prinsenhof, Best
20:00
Ali B - Koorts
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Rayen Panday - Trigger
Theater de Kampanje, Den Helder
Peter Pannekoek
Theater Ludens, Voorburg
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theater Zinin, Nijverdal
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Werftheater, Utrecht
John Cleese
Wilminktheater, Enschede
zaterdag 18 september 2021
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
't Theaterke, Best
20:15
Rayen Panday - Trigger
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Willem, Enschede
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
De Kunstgreep, Oostzaan
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Ali B - Koorts
Figi Theater, Zeist
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Arie Koomen - BOE!
Kennemer Theater, Beverwijk