Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Flint
Amersfoort
Parktheater
Eindhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Cardo
Groesbeek
Theater de Bussel
Oosterhout
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Markant Uden
Uden
Islemunda
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Cultura
Ede
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
21:00
Taverne
Bergen
C.C. De Pas
Heesch
Theaterhotel Almelo
Almelo
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Veste
Delft
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Reggehof
Goor
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Spant!
Bussum
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Theater Idea
Soest
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agnietenhof
Tiel
De Molenberg
Delfzijl
Theater PePijn
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Capitole
Gent
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
woensdag 12 februari 2020
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Lochem, Lochem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Flint, Amersfoort
Lebbis - De Ervaring
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Cardo, Groesbeek
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Bussel, Oosterhout
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Markant Uden, Uden
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Islemunda, Rotterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Van der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Arjan Kleton - Met de fles grootgebracht
Cultura, Ede
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Javier Guzman - Guzman
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Munttheater, Weert
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posttheater, Arnhem
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Viggo Waas - De Meestervoorspeller
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
21:00
Breek De Week Open Mic Night Bergen
Taverne, Bergen
donderdag 13 februari 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. De Pas, Heesch
Henry van Loon - Onze Henry
Theaterhotel Almelo, Almelo
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
Rayen Panday - Trigger
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
00:00
René van Meurs - Hunkert
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Fulcotheater, IJsselstein
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Leids cabaret festival 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Leest, Waalwijk
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Hoftheater, Raalte
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Zaantheater, Zaandam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Munttheater, Weert
20:30
Alex Ploeg - Ultimatum
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posttheater, Arnhem
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C.C. Zundert, Zundert
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
vrijdag 14 februari 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Sara Kroos - Verte
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
Rayen Panday - Trigger
De Reggehof, Goor
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Zinin, Nijverdal
00:00
René van Meurs - Hunkert
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Spant!, Bussum
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater Idea, Soest
Karin Bloemen - Souvenirs
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Agnietenhof, Tiel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Molenberg, Delfzijl
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - De Ervaring
Kennemer Theater, Beverwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Meervaart, Amsterdam
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Posttheater, Arnhem
Najib Amhali - Waar was ik?
Capitole, Gent
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Spant!, Bussum
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Fresku - Voordat het te laat is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Zuidplein, Rotterdam