Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Druten
Druten
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Agnietenhof
Tiel
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Junushoff Theater
Wageningen
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
Markant Uden
Uden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Sneek
Sneek
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
De Domijnen
Sittard
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Veste
Delft
Schaffelaartheater
Barneveld
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Podium Victorie
Alkmaar
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Hedon
Zwolle
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Harmonie
Leeuwarden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater aan de Schie
Schiedam
Dok6
Panningen
Theater De Willem
Papendrecht
Chassé Theater
Breda
C.C. Merksem
Merksem
Theater de Schalm
Veldhoven
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Kerkrade
Kerkrade
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
Kennemer Theater
Beverwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Papenstraattheater
Zwolle
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Molenberg
Delfzijl
Meervaart
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater de Kom
Nieuwegein
De Kattendans
Bergeijk
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Kappen
Haaksbergen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
De Reggehof
Goor
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Lindenberg Theater
Nijmegen
Het Musiater
Zevenaar
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater de Speeldoos
Baarn
Zaantheater
Zaandam
dinsdag 10 maart 2020
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Harmonie, Leeuwarden
Javier Guzman - Guzmán
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Lenette van Dongen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Parktheater, Eindhoven
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Leidse Schouwburg, Leiden
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Agora Theater Druten, Druten
woensdag 11 maart 2020
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Veste, Delft
20:00
Ali B - Koorts
Agnietenhof, Tiel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Fulcotheater, IJsselstein
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Best of... Ton Kas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Daan Boom - De Eerste
De Harmonie, Leeuwarden
Debby Petter - De liefde voorbij
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ed Gamble
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Muze, Noordwijk
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Zaantheater, Zaandam
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater aan de Schie, Schiedam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Junushoff Theater, Wageningen
Kommil Foo - Oogst
C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Markant Uden, Uden
20:00
Marcel Hensema - Alles in de hens
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Papenstraattheater, Zwolle
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Sneek, Sneek
20:30
Rayen Panday - Trigger
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sara Kroos - Verte
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Domijnen, Sittard
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Zuidplein, Rotterdam
donderdag 12 maart 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ali B - Koorts
Junushoff Theater, Wageningen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Veste, Delft
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schaffelaartheater, Barneveld
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Best of... Ton Kas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Cameretten - Finalistentournee
Podium Victorie, Alkmaar
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Comedy Night
Hedon, Zwolle
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Harmonie, Leeuwarden
De Alex Klaassen Revue Showponies 2
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Fransse Eijkel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater aan de Schie, Schiedam
Enge Buren - BASTA!
Dok6, Panningen
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Willem, Papendrecht
Fresku
Chassé Theater, Breda
Grof geschud - Lijmen
C.C. Merksem, Merksem
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Schalm, Veldhoven
Huub Stapel - Het Huwelijk
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Huub Stapel - Het Huwelijk
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Agnietenhof, Tiel
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Kerkrade, Kerkrade
Kommil Foo - Oogst
C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Kennemer Theater, Beverwijk
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Marco Lopes - Wees blij
Papenstraattheater, Zwolle
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
De Molenberg, Delfzijl
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Meervaart, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - Breek
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Kom, Nieuwegein
Oldenhermanns - Unsexed
De Kattendans, Bergeijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan de Schie, Schiedam
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater de Kappen, Haaksbergen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
René van Meurs - Hunkert
Posttheater, Arnhem
Ronald Goedemondt - Numero Uno
De Reggehof, Goor
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sanne Wallis de Vries - Kom
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Sara Kroos - Verte
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Lindenberg Theater, Nijmegen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Musiater, Zevenaar
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Speeldoos, Baarn
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Zaantheater, Zaandam