Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. De Schakel
Waregem
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Kulturhus
Borne
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Het Park
Hoorn
Orpheus
Apeldoorn
Figi Theater
Zeist
Theater de Stoep
Spijkenisse
Chassé Theater
Breda
Capitole
Gent
De Weijer
Boxmeer
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
Theater 't Speelhuis
Helmond
Vooruit
Gent
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Schalm
Veldhoven
Dok6
Panningen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Harmonie
Leeuwarden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Willem
Papendrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. De Schakel
Waregem
Munttheater
Weert
Agnietenhof
Tiel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Leest
Waalwijk
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Agnietenhof
Tiel
Theatercafe Lexke
Budel
De Harmonie
Leeuwarden
Chassé Theater
Breda
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
ATLAS Theater
Emmen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Diligentia
Den Haag
C.C. De Schakel
Waregem
P3
Purmerend
Theater Bellevue
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Figi Theater
Zeist
Posttheater
Arnhem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Venray
Venray
OC De Witte Merel
Lint
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Goudse Schouwburg
Gouda
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Junushoff Theater
Wageningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
De Domijnen
Sittard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Peeriscoop
Gorinchem
C.C. De Werf
Aalst
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Leest
Waalwijk
Diligentia
Den Haag
donderdag 14 mei 2020
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Schakel, Waregem
Ali B - Koorts
Goudse Schouwburg, Gouda
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Fulcotheater, IJsselstein
vrijdag 15 mei 2020
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theater Kulturhus, Borne
The Silent Comedy
Theater de Kampanje, Den Helder
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Rundfunk - Todesangstschrei
Meervaart, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Junushoff Theater, Wageningen
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Odeon, Zwolle
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Het Park, Hoorn
Michael Pilarczyk
Orpheus, Apeldoorn
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Figi Theater, Zeist
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Stoep, Spijkenisse
Marco Lopes - Wees blij
Chassé Theater, Breda
Lieven Schreire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
De Weijer, Boxmeer
Kommil Foo - Oogst
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater 't Speelhuis, Helmond
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Vooruit, Gent
Johan Goossens - Try Out
Theater Walhalla, Rotterdam
Johan Fretz - Toriman
Theater Bellevue, Amsterdam
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
Leidse Schouwburg, Leiden
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater de Schalm, Veldhoven
Grof geschud - Lijmen
Dok6, Panningen
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Eva Crutzen - Try Out
Het Postkantoor, Bovenkarspel
De Fransse Eijkel - Subtropique
De Harmonie, Leeuwarden
Claudia de Breij - NU
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Willem, Papendrecht
Best of... Ton Kas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Schakel, Waregem
Ali B - Koorts
Munttheater, Weert
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 16 mei 2020
Vreemde Kostgangers - De Vreemde Kostgangers doen het weer
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Goudse Schouwburg, Gouda
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Bussel, Oosterhout
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater De Leest, Waalwijk
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
The Silent Comedy
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Stefano Keizers - Sorry Baby
Agnietenhof, Tiel
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theatercafe Lexke, Budel
Sara Kroos - Verte
De Harmonie, Leeuwarden
Rundfunk - Todesangstschrei
Chassé Theater, Breda
Rayen Panday - Trigger
De Oosterpoort, Groningen
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Koning van de toekomst
ATLAS Theater, Emmen
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Diligentia, Den Haag
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
C.C. De Schakel, Waregem
Johan Goossens - Try Out
P3, Purmerend
Johan Fretz - Toriman
Theater Bellevue, Amsterdam
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Figi Theater, Zeist
Groninger Studenten Cabaret Festival
Posttheater, Arnhem
Grof geschud - Lijmen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Eva Crutzen - Try Out
Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Purmaryn, Purmerend
Claudia de Breij - NU
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg Venray, Venray
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
OC De Witte Merel, Lint
Ali B - Koorts
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Speeldoos, Baarn
zondag 17 mei 2020
20:00
Emma wil leven
DeLaMar, Amsterdam
maandag 18 mei 2020
Plien & Bianca - En nu dan?
Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Goudse Schouwburg, Gouda
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
dinsdag 19 mei 2020
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tineke Schouten - Highlights
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sanne Wallis de Vries - Kom
Junushoff Theater, Wageningen
Rayen Panday - Trigger
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Plien & Bianca - En nu dan?
Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Domijnen, Sittard
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg de Lawei, Drachten
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
C.C. De Werf, Aalst
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
Eva Crutzen - Try Out
Theater de Griffioen, Amstelveen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag