Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Koningshof
Maassluis
00:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:00
Lux
Nijmegen
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Scheldetheater
Terneuzen
Werftheater
Utrecht
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Theater Floralis
Lisse
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Musis
Arnhem
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater Ins Blau
Leiden
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
DeLaMar
Amsterdam
Musis
Arnhem
20:00
DNK
Assen
20:00
Het Parochiehuis
Delden
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
30CC/Schouwburg
Leuven
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
ATLAS Theater
Emmen
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
Theater De Lievekamp
Oss
Hoftheater
Raalte
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
00:00
De Weverij
Zierikzee
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater Kulturhus
Borne
Chassé Theater
Breda
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
De Molenberg
Delfzijl
zaterdag 22 februari 2020
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Koningshof, Maassluis
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:00
Man, man, man, de Podcast
Lux, Nijmegen
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Theater De Verbeelding, Purmerend
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Scheldetheater, Terneuzen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Werftheater, Utrecht
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Zaantheater, Zaandam
zondag 23 februari 2020
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
15:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 24 februari 2020
20:15
Andermans veren Live! - Hoe goed wil je het hebben?
De Kleine Komedie, Amsterdam
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Rayen Panday - Trigger
Theater Floralis, Lisse
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Purmaryn, Purmerend
dinsdag 25 februari 2020
20:30
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Musis, Arnhem
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Man, man, man, de Podcast
Theater Ins Blau, Leiden
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Anuar - EERLIJK
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Figi Theater, Zeist
woensdag 26 februari 2020
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theaterhotel Almelo, Almelo
Kasper van der Laan - 1 Kilo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Musis, Arnhem
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
DNK, Assen
20:00
Javier Guzman - Guzmán
Het Parochiehuis, Delden
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Goudse Schouwburg, Gouda
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Brigitte Kaandorp - Eh...
30CC/Schouwburg, Leuven
20:30
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Daan Boom - De Eerste
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Zaantheater, Zaandam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 27 februari 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Najib Amhali - Waar was ik?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Hans Aarsman - Dokter Aarsman (Première)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Orpheus, Apeldoorn
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rayen Panday - Trigger
Diligentia, Den Haag
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Max van den Burg - Paasbest
ATLAS Theater, Emmen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:15
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Zinin, Nijverdal
Lebbis - De Ervaring
Theater De Lievekamp, Oss
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Hoftheater, Raalte
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens
Theater Sneek, Sneek
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Nathalie Baartman - Breek
De Weverij, Zierikzee
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Odeon, Zwolle
vrijdag 28 februari 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Najib Amhali - Waar was ik?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens
Flint, Amersfoort
20:30
Emiel van der Logt - Serieus?!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Hans Aarsman - Dokter Aarsman (Première)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater Kulturhus, Borne
Brigitte Kaandorp - Eh...
Chassé Theater, Breda
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Nathalie Baartman - Breek
De Molenberg, Delfzijl