Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:15
Dok6
Panningen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
21:15
Agnietenhof
Tiel
Musis
Arnhem
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
De Maaspoort
Venlo
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kantine Walhalla
Rotterdam
Het Parochiehuis
Delden
Zaantheater
Zaandam
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Perron-3
Rosmalen
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:45
Simplon
Groningen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
C.C. De Werft
Geel
20:15
De Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Toegift
Den Hoorn
Theater De Leest
Waalwijk
De Meerpaal
Dronten
De Spil
Roeselare
Zaantheater
Zaandam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Het Kielzog
Hoogezand
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Maaspoort
Venlo
19:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Posttheater
Arnhem
20:15
Amare
Den Haag
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
zaterdag 15 april 2023
20:00
André Manuel - Sneu
De Reggehof, Goor
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Zaantheater, Zaandam
20:00
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Kommil Foo - Grind
Flint, Amersfoort
20:00
Jay Francis
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Remy Evers - Gewoon Remy
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Ik Ga Stuk!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Peter Lusse - Eddie voor het leven
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:15
Willie Wartaal - Moederdag
Dok6, Panningen
20:15
Herman van Veen - De voorstelling
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Theater Sneek, Sneek
20:15
Vincent Bijlo - Laat Dat Nou Maar Aan Mij Over
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Patrick Laureij - Live
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Luan Buleshkaj - Leeuwenkind
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Musa - Schaakmat
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Femke Vernij - Op Volle Kracht
C.C. Bacchus, Aalsmeer
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Agnietenhof, Tiel
zondag 16 april 2023
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Musis, Arnhem
20:00
Murth Mossel - Zilver met 'n beetje goud
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Alex Vizorek
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Herman van Veen - De voorstelling
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
maandag 17 april 2023
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Theater Floralis, Lisse
Diederik Jekel - Eerste Hulp Bij Moeilijke Onderwerpen
De Maaspoort, Venlo
20:00
Arjen Lubach
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 18 april 2023
Christel de Laat - Hoe dan?!
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Theater de Kampanje, Den Helder
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Parktheater, Eindhoven
20:00
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
woensdag 19 april 2023
Jan Beuving - Restante
Kantine Walhalla, Rotterdam
Nathalie Baartman - SNAK
Het Parochiehuis, Delden
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Zaantheater, Zaandam
Andries Tunru - In Theorie
Diligentia, Den Haag
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Theater de Kampanje, Den Helder
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Perron-3, Rosmalen
Jochem Myjer - Net alsof
Theater De Winsinghhof, Roden
Diederik Jekel - Eerste Hulp Bij Moeilijke Onderwerpen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:45
Simplon Comedy Night
Simplon, Groningen
20:00
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Flint, Amersfoort
20:00
Merijn Scholten - Solo
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Wim Helsen - Niet Mijn Apen - Niet Mijn Circus
C.C. De Werft, Geel
20:15
Ik Ga Stuk!
De Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Cabarestafette
Munttheater, Weert
20:15
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
De Maaspoort, Venlo
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Kasper van der Laan - Warm
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Victor Luis Van Es - De Lachende Derde
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:30
Bas Birker - in blijde verachting
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Parktheater, Eindhoven
20:30
Willie Wartaal - Moederdag
Zaantheater, Zaandam
20:30
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Chassé Theater, Breda
20:30
Luan Buleshkaj - Leeuwenkind
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
donderdag 20 april 2023
Christel de Laat - Hoe dan?!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Martijn Crins - Mesthoop
De Toegift, Den Hoorn
Jan Beuving - Restante
Theater De Leest, Waalwijk
Nathalie Baartman - SNAK
De Meerpaal, Dronten
Alex Agnew - Wake me up when it's over
De Spil, Roeselare
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Zaantheater, Zaandam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Uit Het Niets
Schaffelaartheater, Barneveld
Peter Pannekoek - DNA
Scheldetheater, Terneuzen
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Andries Tunru - In Theorie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Het Kielzog, Hoogezand
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
De Maaspoort, Venlo
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Ik Ga Stuk!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Cameretten - Finalistentournee
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Peter Lusse - Eddie voor het leven
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
René Van Meurs - 2636
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Merijn Scholten - Solo
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Kasper van der Laan - Warm
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Kommil Foo - Grind
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Jay Francis
Posttheater, Arnhem
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Amare, Den Haag
20:15
Herman van Veen - De voorstelling
Theater De Leest, Waalwijk