CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 32
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 02 apr
Singer Theater
Laren
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Patronaat
Haarlem
Wilminktheater
Enschede
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Chassé Theater
Breda
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
vr 03 apr
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
1
20:15
Het Klooster
Woerden
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
C.C. De tippe
Vledder
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
De Klif
Nijmegen
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Jan van Besouw
Goirle
00:00
De Eendracht
Gemert
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Cultura
Ede
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Spant!
Bussum
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
za 04 apr
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Het Dorpshuis
Nigtevecht
00:00
DeMess
Naarden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:30
C.C. Hillegom
Hillegom
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Mattelier
Groenlo
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Molen
Beuningen
00:00
de Berchplaets
Berghem
Posttheater
Arnhem
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
zo 05 apr
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
00:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
14:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht

donderdag 02 april 2020

Lebbis - De Ervaring Singer Theater, Laren
20:15
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Rayen Panday - Trigger Theater de Voorveghter, Hardenberg
Sara Kroos - Verte Wilminktheater, Enschede
20:30
Cabarestafette Parktheater, Eindhoven
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Theater Dakota, Den Haag
Best of... Ton Kas Diligentia, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Enge Buren - BASTA! Theater de Griffioen, Amstelveen

vrijdag 03 april 2020

00:00
René van Meurs - Hunkert Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Foto Sara Kroos - Verte
Sara Kroos - Verte Zaantheater, Zaandam
1
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Het Klooster, Woerden
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Theater Ludens, Voorburg
20:00
Cameretten - Finalistentournee C.C. De tippe, Vledder
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Theaters Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Koning van de toekomst Agnietenhof, Tiel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater aan de Schie, Schiedam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Oude Luxor Theater, Rotterdam
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Marco Lopes - Wees blij Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen De Oosterpoort, Groningen
20:30
Eva Crutzen - Try Out Theater 't Pand, Gorinchem
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? De Eendracht, Gemert
20:30
Maartje & Kine - Hoge Noot De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique Cultura, Ede
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater de Kampanje, Den Helder
Best of... Ton Kas Diligentia, Den Haag
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Ali B - Koorts Schouwburg Cuijk, Cuijk
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Het Postkantoor, Bovenkarspel
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Rayen Panday - Trigger Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lebbis - De Ervaring KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei TAQA Theater De Vest, Alkmaar

zaterdag 04 april 2020

Anuar - EERLIJK Swanla Theater, Zevenhuizen
20:15
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Ali B - Koorts Theater De Klinker, Winschoten
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Theater Ludens, Voorburg
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Theater de Schalm, Veldhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier Oude Luxor Theater, Rotterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Het Dorpshuis, Nigtevecht
00:00
Marco Lopes - Wees blij DeMess, Naarden
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners C.C. Myllesweerd, Mill
00:00
René van Meurs - Hunkert Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Eva Crutzen - Try Out Theater De Boerderij, Huizen
De Fransse Eijkel - Subtropique Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater Gooiland, Hilversum
20:30
Oldenhermanns - Unsexed C.C. Hillegom, Hillegom
Lebbis - De Ervaring Theater 't Speelhuis, Helmond
Kasper van der Laan - 1 Kilo Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Enge Buren - BASTA! De Mattelier, Groenlo
20:00
Hans Kazàn / Steven Kazàn Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Theater RhederArt, Dieren
20:30
Cameretten - Finalistentournee Theater De Omval, Diemen
20:15
Tineke Schouten - Highlights De Molenberg, Delfzijl
Rayen Panday - Trigger Het Postkantoor, Bovenkarspel
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? de Berchplaets, Berghem
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Posttheater, Arnhem
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam

zondag 05 april 2020

00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Pagina 32