Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Cultura
Ede
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg de Lawei
Drachten
Orpheus
Apeldoorn
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Chassé Theater
Breda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater De Kik
Elst
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Capitole
Gent
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Spil
Roeselare
20:30
De Toegift
Den Hoorn
De Nieuwe Kolk
Assen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Jan van Besouw
Goirle
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
De Dialoog
Ermelo
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Cultura
Ede
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Flint
Amersfoort
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Ludens
Voorburg
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
00:00
Werftheater
Utrecht
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Diligentia
Den Haag
De Maagd
Bergen op Zoom
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Beneluxtheater
Berlicum
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
C.C. Belgica
Dendermonde
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
donderdag 05 maart 2020
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Ogterop, Meppel
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Let's make comedy
Cultura, Ede
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Schouwburg de Lawei, Drachten
Najib Amhali - Waar was ik?
Orpheus, Apeldoorn
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
René van Meurs - Hunkert
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Stefano Keizers - Sorry Baby
Chassé Theater, Breda
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Highlights
De Domijnen, Sittard
20:00
Tony Woods
Comedy Club Haug, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Kik, Elst
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Hoftheater, Raalte
vrijdag 06 maart 2020
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Capitole, Gent
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater PePijn, Den Haag
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Anuar - EERLIJK
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
De Spil, Roeselare
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
De Toegift, Den Hoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Nieuwe Kolk, Assen
Best of... Ton Kas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Cameretten - Finalistentournee
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle
Claudia de Breij - NU
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Daniëlle Schel
De Maaspoort, Venlo
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Hofpoort, Coevorden
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
De Dialoog, Ermelo
20:15
Enge Buren - BASTA!
De Cammeleur, Dongen
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Rietveld Theater, Delft
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Spant!, Bussum
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Cultura, Ede
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Flint, Amersfoort
Kasper van der Laan - 1 Kilo
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kommil Foo - Oogst
Theater aan de Schie, Schiedam
Lebbis - De Ervaring
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Ludens, Voorburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Werftheater, Utrecht
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Den Herd, Bladel
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Posttheater, Arnhem
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Norman - Le spectacle de la maturité
Vorst Nationaal, Brussel
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maagd, Bergen op Zoom
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Kennemer Theater, Beverwijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zaterdag 07 maart 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Beneluxtheater, Berlicum
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Goudse Schouwburg, Gouda
Ali B - Koorts
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater PePijn, Den Haag
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Anuar - EERLIJK
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater De Winsinghhof, Roden
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Belgica, Dendermonde
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek