Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Veluvine
Nunspeet
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Veur Theater
Leidschendam
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Parktheater
Eindhoven
Cultura
Ede
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. Westrand
Dilbeek
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
La Madeleine
Brussel
Chassé Theater
Breda
C.C. Ter Dilft
Bornem
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
DNK
Assen
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theaterhotel Almelo
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. De Werf
Aalst
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Venray
Venray
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
S.C.C. De Ruchte
Someren
De Domijnen
Sittard
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Luctor et Emergo
Rilland
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Bussel
Oosterhout
De Muze
Noordwijk
Het Diekhuus
Middelharnis
Schouwburg Ogterop
Meppel
Koningshof
Maassluis
Het Veur Theater
Leidschendam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Posthuis Theater
Heerenveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater 't Pand
Gorinchem
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Cultura
Ede
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C. Westrand
Dilbeek
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
Podium Boxtel
Boxtel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
C.C. Den Herd
Bladel
Theater de Speeldoos
Baarn
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Figi Theater
Zeist
Wesopa Weesp
Weesp
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Dorpshuis Renesse
Renesse
C.C. De Wouwer
Ravels
Theater de Purmaryn
Purmerend
Fidei et Arti
Oudenbosch
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater Zinin
Nijverdal
donderdag 26 maart 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Veluvine, Nunspeet
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ali B - Koorts
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Veur Theater, Leidschendam
Henry van Loon - Onze Henry
De Harmonie, Leeuwarden
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Rayen Panday - Trigger
Het Kielzog, Hoogezand
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Janneke de Bijl
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
René van Meurs - Hunkert
Parktheater, Eindhoven
Veldhuis & Kemper
Cultura, Ede
Best of... Ton Kas
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kommil Foo - Oogst
C.C. Westrand, Dilbeek
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
Yora Rienstra - UP
Theater De Veste, Delft
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Xander de Rycke - Bekend & Bescheiden
La Madeleine, Brussel
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Chassé Theater, Breda
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Ter Dilft, Bornem
Daan Boom - De Eerste
Kennemer Theater, Beverwijk
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
DNK, Assen
Huub Stapel - Het Huwelijk
DeLaMar, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Meervaart, Amsterdam
Enge Buren - BASTA! - De allerlaatste show
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Grof geschud - Lijmen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Rundfunk - Todesangstschrei
Theaterhotel Almelo, Almelo
Nina De La Parra - Gods wegen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Stijn van de Voorde
C.C. De Werf, Aalst
vrijdag 27 maart 2020
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schouwburg Odeon, Zwolle
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Zaantheater, Zaandam
Sara Kroos - Verte
Theater De Storm, Winterswijk
Enge Buren - BASTA!
Schouwburg Venray, Venray
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Markant Uden, Uden
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
S.C.C. De Ruchte, Someren
Debby Petter - De liefde voorbij
De Domijnen, Sittard
René van Meurs - Hunkert
Theater aan de Schie, Schiedam
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Luctor et Emergo, Rilland
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Purmaryn, Purmerend
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Bussel, Oosterhout
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Muze, Noordwijk
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Het Diekhuus, Middelharnis
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Ogterop, Meppel
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Koningshof, Maassluis
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Veur Theater, Leidschendam
Groninger Studenten Cabaret Festival
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Henry van Loon - Onze Henry
Posthuis Theater, Heerenveen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jan van Maanen - Grand Cru
Theater 't Pand, Gorinchem
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Daan Boom - De Eerste
Cultura, Ede
Marcel Hensema - Alles in de hens
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kommil Foo - Oogst
C.C. Westrand, Dilbeek
Best of... Ton Kas
Theater de Kampanje, Den Helder
Nathalie Baartman - Breek
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - De Ervaring
Diligentia, Den Haag
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Veste, Delft
Rayen Panday - Trigger
Chassé Theater, Breda
Cameretten - Finalistentournee
Podium Boxtel, Boxtel
De Fransse Eijkel - Subtropique
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Martijn Koning - Koning van de toekomst
C.C. Den Herd, Bladel
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Speeldoos, Baarn
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Meervaart, Amsterdam
Huub Stapel - Het Huwelijk
DeLaMar, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is
Flint, Amersfoort
Patrick Laureij - Nederlands Hoop (Reprise)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ali B - Koorts
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
zaterdag 28 maart 2020
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ali B - Koorts
Figi Theater, Zeist
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Wesopa Weesp, Weesp
Daan Boom - De Eerste
Theater De Leest, Waalwijk
Berthold Gunster
Theater De Leest, Waalwijk
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Oldenhermanns - Unsexed
Agnietenhof, Tiel
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater de Stoep, Spijkenisse
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Dorpshuis Renesse, Renesse
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Wouwer, Ravels
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater de Purmaryn, Purmerend
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Fidei et Arti, Oudenbosch
Enge Buren - BASTA!
S.C.C. De Enck, Oirschot
Nathalie Baartman - Breek
Theater Zinin, Nijverdal