Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kennemer Theater
Beverwijk
Beneluxtheater
Berlicum
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
DNK
Assen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
14:30
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Singer Theater
Laren
Diligentia
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Parktheater
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Mezz
Breda
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Zaantheater
Zaandam
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Markant Uden
Uden
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
Theater Sneek
Sneek
20:15
De Domijnen
Sittard
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Posthuis Theater
Heerenveen
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Papenstraattheater
Zwolle
Hedon
Zwolle
Het Musiater
Zevenaar
Zaantheater
Zaandam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Junushoff Theater
Wageningen
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater De Willem
Papendrecht
Dok6
Panningen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Ons Mierloos Theater
Mierlo
C.C. Merksem
Merksem
De Harmonie
Leeuwarden
zaterdag 07 maart 2020
Ali B - Koorts
Kennemer Theater, Beverwijk
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Beneluxtheater, Berlicum
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Fresku - Voordat het te laat is
DNK, Assen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Meervaart, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rundfunk - Todesangstschrei
Flint, Amersfoort
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater Hof 88, Almelo
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 08 maart 2020
14:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Singer Theater, Laren
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Man, man, man, de Podcast
Podium Mozaiek, Amsterdam
maandag 09 maart 2020
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 10 maart 2020
Debby Petter - De liefde voorbij
Zaantheater, Zaandam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Het Wennekerpand, Schiedam
Henry van Loon - Onze Henry
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater Zuidplein, Rotterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Javier Guzman - Guzmán
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Parktheater, Eindhoven
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Veste, Delft
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:00
Lenette van Dongen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
woensdag 11 maart 2020
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Zaantheater, Zaandam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater De Leest, Waalwijk
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Markant Uden, Uden
20:00
Ali B - Koorts
Agnietenhof, Tiel
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Meenthe, Steenwijk
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Meenthe, Steenwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Sneek, Sneek
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Domijnen, Sittard
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater aan de Schie, Schiedam
Best of... Ton Kas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Muze, Noordwijk
20:00
Marcel Hensema - Alles in de hens
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Sara Kroos - Verte
Theater de Kom, Nieuwegein
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Daan Boom - De Eerste
De Harmonie, Leeuwarden
Kommil Foo - Oogst
C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Fulcotheater, IJsselstein
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posthuis Theater, Heerenveen
Ed Gamble
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
00:00
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Debby Petter - De liefde voorbij
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Veste, Delft
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Rayen Panday - Trigger
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 12 maart 2020
Marco Lopes - Wees blij
Papenstraattheater, Zwolle
Comedy Night
Hedon, Zwolle
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Musiater, Zevenaar
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Zaantheater, Zaandam
Huub Stapel - Het Huwelijk
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Huub Stapel - Het Huwelijk
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Nathalie Baartman - Breek
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Ali B - Koorts
Junushoff Theater, Wageningen
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Schalm, Veldhoven
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Agnietenhof, Tiel
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan de Schie, Schiedam
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater aan de Schie, Schiedam
Best of... Ton Kas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Willem, Papendrecht
Enge Buren - BASTA!
Dok6, Panningen
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Lindenberg Theater, Nijmegen
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Kom, Nieuwegein
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Grof geschud - Lijmen
C.C. Merksem, Merksem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Harmonie, Leeuwarden