Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
De Theaterboerderij
Ekehaar
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Mythe
Goes
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Gooiland
Hilversum
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Het Kielzog
Hoogezand
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Tuin
Leusden
C.C. De Mol
Lier
Schouwburg Ogterop
Meppel
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Zinin
Nijverdal
S.C.C. De Enck
Oirschot
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Agnietenhof
Tiel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Maaspoort
Venlo
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Het Punt
Vroomshoop
Den Bolder
Waspik
Het Musiater
Zevenaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Boom Chicago
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
Meervaart
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Theater Concordia
Enschede
Schouwburg Ogterop
Meppel
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Het Evertshuis
Bodegraven
Chassé Theater
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
Wilminktheater
Enschede
Schuur
Haarlem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Agora Theater Lelystad
Lelystad
30CC/Wagehuys
Leuven
Theater de Kom
Nieuwegein
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schalm
Veldhoven
Figi Theater
Zeist
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Hof 88
Almelo
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Taverne
Bergen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Smeltkroes
Maarheeze
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Fidei et Arti
Oudenbosch
Luctor et Emergo
Rilland
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
De Meenthe
Steenwijk
Scheldetheater
Terneuzen
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Hof 88
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
zaterdag 14 maart 2020
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parktheater, Eindhoven
Stefano Keizers - Sorry Baby
Parktheater, Eindhoven
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
De Theaterboerderij, Ekehaar
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Schattelijn, Geertruidenberg
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater de Mythe, Goes
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Gooiland, Hilversum
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Kielzog, Hoogezand
Javier Guzman - Guzmán
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Tuin, Leusden
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Mol, Lier
Best of... Ton Kas
Schouwburg Ogterop, Meppel
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Kom, Nieuwegein
Rayen Panday - Trigger
Theater Zinin, Nijverdal
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
S.C.C. De Enck, Oirschot
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Bij Robèrt... van Beckhoven
Theater De Lievekamp, Oss
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Purmaryn, Purmerend
Huub Stapel - Het Huwelijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Marcel Hensema - Alles in de hens
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Rundfunk - Todesangstschrei
Agnietenhof, Tiel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ali B
De Maaspoort, Venlo
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Nathalie Baartman - Breek
Het Punt, Vroomshoop
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Den Bolder, Waspik
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Het Musiater, Zevenaar
zondag 15 maart 2020
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ed Gamble
Boom Chicago, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 16 maart 2020
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Plien & Bianca - En nu dan?
Flint, Amersfoort
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Meervaart, Amsterdam
Onze Man In Teheran
Theater De Veste, Delft
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Concordia, Enschede
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Schouwburg Ogterop, Meppel
dinsdag 17 maart 2020
Plien & Bianca - En nu dan?
Flint, Amersfoort
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Daan Boom - De Eerste
Het Evertshuis, Bodegraven
Best of... Ton Kas
Chassé Theater, Breda
Marcel Hensema - Alles in de hens
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Fred Delfgaauw
Theater De Veste, Delft
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Wilminktheater, Enschede
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Schuur, Haarlem
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater 't Speelhuis, Helmond
Huub Stapel - Het Huwelijk
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Grof geschud - Lijmen
30CC/Wagehuys, Leuven
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater de Kom, Nieuwegein
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Schalm, Veldhoven
Oldenhermanns - Unsexed
Figi Theater, Zeist
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 18 maart 2020
Lebbis - De Ervaring
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Hunkert
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Hof 88, Almelo
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Flint, Amersfoort
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Breek De Week Open Mic Night Bergen
Taverne, Bergen
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Najib Amhali - Waar was ik?
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater De Omval, Diemen
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg de Lawei, Drachten
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Het Park, Hoorn
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Smeltkroes, Maarheeze
Rayen Panday - Trigger
Schouwburg Ogterop, Meppel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Fidei et Arti, Oudenbosch
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Luctor et Emergo, Rilland
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Daan Boom - De Eerste
Theater Walhalla, Rotterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Domijnen, Sittard
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Meenthe, Steenwijk
Stefano Keizers - Sorry Baby
Scheldetheater, Terneuzen
Bill Bailey
TivoliVredenburg, Utrecht
Grof geschud - Lijmen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Venray, Venray
Ali B - Koorts
Theater De Leest, Waalwijk
Debby Petter - De liefde voorbij
Junushoff Theater, Wageningen
Javier Guzman - Guzmán
Zaantheater, Zaandam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 19 maart 2020
Lebbis - De Ervaring
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Hof 88, Almelo
Javier Guzman - Guzmán
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Fred van Leer - Leer van Fred Live
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Claudia de Breij - NU
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam