Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Kielzog
Hoogezand
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Gooiland
Hilversum
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Mythe
Goes
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Theaterboerderij
Ekehaar
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Klein Theater
Dinxperlo
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Veste
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
C.C. Den Herd
Bladel
Orpheus
Apeldoorn
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Zuiderpershuis
Antwerpen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Boom Chicago
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Concordia
Enschede
Theater De Veste
Delft
Meervaart
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Figi Theater
Zeist
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
30CC/Wagehuys
Leuven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schuur
Haarlem
Wilminktheater
Enschede
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
Het Evertshuis
Bodegraven
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Scheldetheater
Terneuzen
De Meenthe
Steenwijk
De Domijnen
Sittard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Luctor et Emergo
Rilland
Fidei et Arti
Oudenbosch
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Smeltkroes
Maarheeze
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Taverne
Bergen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theater Hof 88
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Odeon
Zwolle
Papenstraattheater
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Weverij
Zierikzee
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
Markant Uden
Uden
zaterdag 14 maart 2020
Javier Guzman - Guzmán
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Kielzog, Hoogezand
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Gooiland, Hilversum
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater de Mythe, Goes
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Schattelijn, Geertruidenberg
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
De Theaterboerderij, Ekehaar
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parktheater, Eindhoven
Stefano Keizers - Sorry Baby
Parktheater, Eindhoven
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Enge Buren - BASTA!
Klein Theater, Dinxperlo
René van Meurs - Hunkert
Theater de Kampanje, Den Helder
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Podium Hoge Woerd, De Meern
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
De Fransse Eijkel - Subtropique
Spant!, Bussum
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C. Den Herd, Bladel
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Orpheus, Apeldoorn
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Ed Gamble
Zuiderpershuis, Antwerpen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Anuar - EERLIJK
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Daan Boom - De Eerste
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 15 maart 2020
Ed Gamble
Boom Chicago, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
maandag 16 maart 2020
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Schouwburg Ogterop, Meppel
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Concordia, Enschede
Onze Man In Teheran
Theater De Veste, Delft
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Meervaart, Amsterdam
Plien & Bianca - En nu dan?
Flint, Amersfoort
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
dinsdag 17 maart 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Oldenhermanns - Unsexed
Figi Theater, Zeist
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Schalm, Veldhoven
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater de Kom, Nieuwegein
Grof geschud - Lijmen
30CC/Wagehuys, Leuven
Huub Stapel - Het Huwelijk
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater 't Speelhuis, Helmond
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Schuur, Haarlem
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Wilminktheater, Enschede
Fred Delfgaauw
Theater De Veste, Delft
Marcel Hensema - Alles in de hens
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Best of... Ton Kas
Chassé Theater, Breda
Daan Boom - De Eerste
Het Evertshuis, Bodegraven
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Plien & Bianca - En nu dan?
Flint, Amersfoort
woensdag 18 maart 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Javier Guzman - Guzmán
Zaantheater, Zaandam
Debby Petter - De liefde voorbij
Junushoff Theater, Wageningen
Ali B - Koorts
Theater De Leest, Waalwijk
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Venray, Venray
Grof geschud - Lijmen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bill Bailey
TivoliVredenburg, Utrecht
Stefano Keizers - Sorry Baby
Scheldetheater, Terneuzen
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Meenthe, Steenwijk
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Domijnen, Sittard
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daan Boom - De Eerste
Theater Walhalla, Rotterdam
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Luctor et Emergo, Rilland
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Fidei et Arti, Oudenbosch
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Rayen Panday - Trigger
Schouwburg Ogterop, Meppel
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Smeltkroes, Maarheeze
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Het Park, Hoorn
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg de Lawei, Drachten
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater De Omval, Diemen
Najib Amhali - Waar was ik?
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Breek De Week Open Mic Night Bergen
Taverne, Bergen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Flint, Amersfoort
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Hof 88, Almelo
René van Meurs - Hunkert
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Ervaring
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 19 maart 2020
Nina De La Parra - Gods wegen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Nina De La Parra - Gods wegen
Papenstraattheater, Zwolle
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Anuar - EERLIJK
De Weverij, Zierikzee
Sanne Wallis de Vries - Kom
Zaantheater, Zaandam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Venray, Venray
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Maaspoort, Venlo
Patrick Laureij
Markant Uden, Uden