Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Werftheater
Utrecht
G.C. De Wildeman
Herent
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:00
De Schakel
Gilze
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Liefde
Haarlem
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater Floralis
Lisse
Ahoy
Rotterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. 't Gasthoes
Horst
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Werftheater
Utrecht
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater de Purmaryn
Purmerend
Lindenberg Theater
Nijmegen
C.C. Strombeek
Grimbergen
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Dok6
Panningen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Beauforthuis
Austerlitz
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Junushoff Theater
Wageningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Strombeek
Grimbergen
Leidse Schouwburg
Leiden
De Muze
Noordwijk
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Cinema Walburg
Hamont-Achel
19:15
Parktheater
Eindhoven
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Posttheater
Arnhem
zaterdag 01 oktober 2022
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Werftheater, Utrecht
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
G.C. De Wildeman, Herent
20:00
Saman Amini's integratieplan
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Freek De Jonge - De Schreef
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater 't Web, Bleiswijk
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
De Schakel, Gilze
20:00
Lebbis - De Ziel
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Russell Peters
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Brigitte Kaandorp / Jenny Arean
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
De Dillewijn, Ankeveen
20:15
Rayen Panday - Focus
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
René Van Meurs - 2636
Diligentia, Den Haag
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Live
Theater De Veste, Delft
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Spant!, Bussum
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Merijn Scholten - Solo
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Henny Huisman - het achterste van mijn tong
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Tim Fransen - De Mens En Ik
Theater De Omval, Diemen
20:30
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Theater de Liefde, Haarlem
zondag 02 oktober 2022
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Brigitte Kaandorp / Jenny Arean
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 03 oktober 2022
20:00
Lebbis - De Ziel
Theater Floralis, Lisse
Russell Peters
Ahoy, Rotterdam
20:30
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
De Kattendans, Bergeijk
dinsdag 04 oktober 2022
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Uit Het Niets
C.C. 't Gasthoes, Horst
Jimmy Carr
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Cabarestafette
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Werftheater, Utrecht
woensdag 05 oktober 2022
Christel de Laat - Hoe dan?!
De Maagd, Bergen op Zoom
Jan Beuving - Restante
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Lindenberg Theater, Nijmegen
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. Strombeek, Grimbergen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Leidse Schouwburg, Leiden
Pieter Derks - Uit Het Niets
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Jimmy Carr
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
De Vriendendienst - Andere mensen
Posttheater, Arnhem
20:00
Freek De Jonge - De Schreef
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Hadewych Minis - Girls & Boys
Agnietenhof, Tiel
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Dok6, Panningen
20:15
René Van Meurs - 2636
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
De Weijer, Boxmeer
20:30
Saman Amini's integratieplan
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Junushoff Theater, Wageningen
donderdag 06 oktober 2022
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Beauforthuis, Austerlitz
Jan Beuving - Restante
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Junushoff Theater, Wageningen
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. Strombeek, Grimbergen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Leidse Schouwburg, Leiden
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
De Muze, Noordwijk
Pieter Derks - Uit Het Niets
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Cinema Walburg, Hamont-Achel
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parktheater, Eindhoven
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Cabarestafette
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Herman Van Veen - Dat Kun Je Wel Zien
Agnietenhof, Tiel
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tim Fransen - De Mens En Ik
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Patrick Laureij - Live
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Lebbis - De Ziel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jeroens Clan
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Jimmy Carr
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Rayen Panday - Focus
Hoftheater, Raalte
20:15
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater Idea, Soest
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Het Klooster, Woerden
20:30
n00b speelt n00b
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Saman Amini's integratieplan
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Meervaart, Amsterdam
20:30
Freek De Jonge - De Schreef
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Zaantheater, Zaandam
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Posttheater, Arnhem