Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
DeLaMar
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Veste
Delft
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Venray
Venray
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Walhalla
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Wilminktheater
Enschede
De Velinx
Tongeren
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Nova Kiel
Antwerpen
CC De Warandepoort
Tervuren
Theater de Kampanje
Den Helder
C.C. De Werf
Aalst
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Meervaart
Amsterdam
C.C. Breughelzaal
Bree
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Diligentia
Den Haag
De Domijnen
Sittard
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater PePijn
Den Haag
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nova Kiel
Antwerpen
Minnepoort
Leuven
Theater Sneek
Sneek
Markant Uden
Uden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Neushoorn
Leeuwarden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Fransche School Culemborg
Culemborg
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Lochem
Lochem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Spiegel
Zwolle
De Meerpaal
Dronten
De Kunstgreep
Oostzaan
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Werftheater
Utrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Leest
Waalwijk
Orpheus
Apeldoorn
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Musis
Arnhem
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
ATLAS Theater
Emmen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Markant Uden
Uden
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Carrousel
Ommen
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Podium Hoge Woerd
De Meern
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Cuijk
Cuijk
zondag 26 april 2020
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 28 april 2020
Rutger Bregman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Veste, Delft
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
woensdag 29 april 2020
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Schouwburg Venray, Venray
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Orpheus, Apeldoorn
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Theater Walhalla, Rotterdam
Rundfunk - Todesangstschrei
Goudse Schouwburg, Gouda
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Veste, Delft
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Wilminktheater, Enschede
Kommil Foo - Oogst
De Velinx, Tongeren
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Nova Kiel, Antwerpen
Javier Guzman - Guzmán
CC De Warandepoort, Tervuren
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Kampanje, Den Helder
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. De Werf, Aalst
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Flip Noorman - Love it!
Theater Bellevue, Amsterdam
Eva Crutzen - Try Out
Theater Bouwkunde, Deventer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
Brendan Schaub
Meervaart, Amsterdam
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Breughelzaal, Bree
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Hengelo, Hengelo
donderdag 30 april 2020
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Schouwburg Venray, Venray
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Theater Walhalla, Rotterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Rundfunk - Todesangstschrei
Diligentia, Den Haag
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
De Domijnen, Sittard
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Spiegel, Zwolle
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Ogterop, Meppel
Marco Lopes - Wees blij
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen
De Maaspoort, Venlo
Lebbis - De Ervaring
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kommil Foo - Oogst
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Purmaryn, Purmerend
Johnny De Mol - Hier is de Mol!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Nova Kiel, Antwerpen
Javier Guzman - Guzmán
Minnepoort, Leuven
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater Sneek, Sneek
Henry van Loon - Onze Henry
Markant Uden, Uden
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Grof geschud - Lijmen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Flip Noorman - Love it!
Theater Bellevue, Amsterdam
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
Best of... Ton Kas
Theater de Stoep, Spijkenisse
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Fransche School Culemborg, Culemborg
vrijdag 01 mei 2020
Tineke Schouten - Highlights
DeLaMar, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rundfunk - Todesangstschrei
Diligentia, Den Haag
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Lochem, Lochem
Patrick Laureij
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Spiegel, Zwolle
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
De Meerpaal, Dronten
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Kunstgreep, Oostzaan
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Fulcotheater, IJsselstein
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lebbis - De Ervaring
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Purmaryn, Purmerend
Johan Goossens - Try Out
Werftheater, Utrecht
Johan Fretz - Toriman
Theater Bouwkunde, Deventer
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater De Lievekamp, Oss
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater De Leest, Waalwijk
Grof geschud - Lijmen
Orpheus, Apeldoorn
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Musis, Arnhem
Eva Crutzen - Try Out
Theater Walhalla, Rotterdam
De Fransse Eijkel - Subtropique
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Best of... Ton Kas
ATLAS Theater, Emmen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater 't Speelhuis, Helmond
zaterdag 02 mei 2020
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Markant Uden, Uden
Tineke Schouten - Highlights
DeLaMar, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rundfunk - Todesangstschrei
Diligentia, Den Haag
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater De Willem, Papendrecht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Oldenhermanns - Unsexed
Theater Zuidplein, Rotterdam
Nathalie Baartman - Breek
Theater Carrousel, Ommen
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Spiegel, Zwolle
Murth Mossel - #NoFilter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Podium Hoge Woerd, De Meern
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg Cuijk, Cuijk