Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
Theater De Leest
Waalwijk
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Veste
Delft
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Orpheus
Apeldoorn
Nova Kiel
Antwerpen
Meervaart
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Goudse Schouwburg
Gouda
De Velinx
Tongeren
De Kleine Komedie
Amsterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
CC De Warandepoort
Tervuren
C.C. De Werf
Aalst
C.C. Breughelzaal
Bree
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nova Kiel
Antwerpen
Neushoorn
Leeuwarden
Minnepoort
Leuven
Markant Uden
Uden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Werftheater
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
Musis
Arnhem
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Fulcotheater
IJsselstein
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
Werftheater
Utrecht
Vestzaktheater
Enschede
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Mythe
Goes
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Carrousel
Ommen
zondag 26 april 2020
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Chassé Theater, Breda
dinsdag 28 april 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Veste, Delft
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Rutger Bregman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 29 april 2020
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Wilminktheater, Enschede
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Theater Walhalla, Rotterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Veste, Delft
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Kampanje, Den Helder
Eva Crutzen - Try Out
Theater Bouwkunde, Deventer
Flip Noorman - Love it!
Theater Bellevue, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Schouwburg Venray, Venray
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Orpheus, Apeldoorn
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Nova Kiel, Antwerpen
Brendan Schaub
Meervaart, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Rundfunk - Todesangstschrei
Goudse Schouwburg, Gouda
Kommil Foo - Oogst
De Velinx, Tongeren
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Javier Guzman - Guzmán
CC De Warandepoort, Tervuren
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. De Werf, Aalst
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Breughelzaal, Bree
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 30 april 2020
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Theater Walhalla, Rotterdam
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater Sneek, Sneek
Marco Lopes - Wees blij
Theater PePijn, Den Haag
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Best of... Ton Kas
Theater de Stoep, Spijkenisse
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Spiegel, Zwolle
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Purmaryn, Purmerend
Flip Noorman - Love it!
Theater Bellevue, Amsterdam
Grof geschud - Lijmen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lebbis - De Ervaring
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Schouwburg Venray, Venray
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Ogterop, Meppel
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Johnny De Mol - Hier is de Mol!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Nova Kiel, Antwerpen
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
Javier Guzman - Guzmán
Minnepoort, Leuven
Henry van Loon - Onze Henry
Markant Uden, Uden
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Fransche School Culemborg, Culemborg
Rundfunk - Todesangstschrei
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen
De Maaspoort, Venlo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
De Domijnen, Sittard
Kommil Foo - Oogst
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 01 mei 2020
Johan Goossens - Try Out
Werftheater, Utrecht
Eva Crutzen - Try Out
Theater Walhalla, Rotterdam
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Spiegel, Zwolle
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater De Lievekamp, Oss
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater De Leest, Waalwijk
Johan Fretz - Toriman
Theater Bouwkunde, Deventer
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater 't Speelhuis, Helmond
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lebbis - De Ervaring
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Lochem, Lochem
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Schouwburg Hengelo, Hengelo
De Fransse Eijkel - Subtropique
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Patrick Laureij
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Grof geschud - Lijmen
Orpheus, Apeldoorn
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Musis, Arnhem
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Fulcotheater, IJsselstein
Rundfunk - Todesangstschrei
Diligentia, Den Haag
Tineke Schouten - Highlights
DeLaMar, Amsterdam
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
De Meerpaal, Dronten
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Kunstgreep, Oostzaan
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Kleine Komedie, Amsterdam
Best of... Ton Kas
ATLAS Theater, Emmen
zaterdag 02 mei 2020
Johan Goossens - Try Out
Werftheater, Utrecht
Johan Fretz - Toriman
Vestzaktheater, Enschede
Oldenhermanns - Unsexed
Theater Zuidplein, Rotterdam
Cameretten - Finalistentournee
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Sneek, Sneek
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater PePijn, Den Haag
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Ludens, Voorburg
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater De Willem, Papendrecht
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Spiegel, Zwolle
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Mythe, Goes
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater de Kampanje, Den Helder
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Bussel, Oosterhout
Nathalie Baartman - Breek
Theater Carrousel, Ommen