Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
C.C. Myllesweerd
Mill
20:30
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:00
Chassé Theater
Breda
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
De Meenthe
Steenwijk
De Smeltkroes
Maarheeze
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Flint
Amersfoort
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Het Theater Blaricum
Blaricum
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:30
Pook
Oostknollendam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater 't Web
Bleiswijk
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Cirkel
Heemskerk
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Zaantheater
Zaandam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
15:00
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater aan het Spui
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
Flint
Amersfoort
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
vrijdag 10 maart 2023
20:00
Kasper van der Laan - Warm
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Theater de Purmaryn, Purmerend
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Ik Ga Stuk!
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 11 maart 2023
20:00
Philippe Geubels - Gaat in bad
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Andries Tunru - In Theorie
C.C. Myllesweerd, Mill
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Chassé Theater, Breda
Jan Beuving - Restante
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Merijn Scholten - Solo
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - De laatste ronde
De Maagd, Bergen op Zoom
Kirsten van Teijn - (S)experiment
De Meenthe, Steenwijk
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
De Smeltkroes, Maarheeze
20:15
Patrick Laureij - Live
Diligentia, Den Haag
20:00
Willie Wartaal - Moederdag
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Peter Pannekoek - DNA
Flint, Amersfoort
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Het Klooster, Woerden
20:15
Silvester Zwaneveld - Zwijgrecht
Het Theater Blaricum, Blaricum
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Martiniplaza, Groningen
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:30
André Manuel - Sneu
Pook, Oostknollendam
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Nilgün Yerli - Tinderella
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Schouwburg Het Park, Hoorn
Christel de Laat - Hoe dan?!
Spant!, Bussum
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Crins - Mesthoop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Murth Mossel - Zilver met 'n beetje goud
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening
Theater 't Web, Bleiswijk
20:00
Vincent Bijlo - Laat Dat Nou Maar Aan Mij Over
Theater Aan de Slinger, Houten
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater de Bussel, Oosterhout
Nathalie Baartman - SNAK
Theater De Cirkel, Heemskerk
20:00
Kasper van der Laan - Warm
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Musa - Schaakmat
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Theater De Omval, Diemen
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Theater de Purmaryn, Purmerend
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
LOS muziektheater - Lusten en Lasten
Theater Ludens, Voorburg
20:15
n00b speelt n00b
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Niet Schieten! - Mannen van niks
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng
Wilminktheater, Enschede
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Zaantheater, Zaandam
zondag 12 maart 2023
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Parktheater, Eindhoven
15:00
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Theater Harderwijk, Harderwijk
maandag 13 maart 2023
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Meervaart, Amsterdam
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 14 maart 2023
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Meervaart, Amsterdam
20:15
Remy Evers - Gewoon Remy
Munttheater, Weert
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Theater aan het Spui, Den Haag
Jochem Myjer - Net alsof
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening
Zaantheater, Zaandam
woensdag 15 maart 2023
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Agnietenhof, Tiel
20:00
Nate Bargatze: The Be Funny Tour
Boom Chicago, Amsterdam
20:30
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo?
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Uit Het Niets
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Cpunt Theater, Hoofddorp
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
De Kattendans, Bergeijk
Ronald Snijders - Een avond met mij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Oldenhermanns - FCKED
Diligentia, Den Haag
20:30
Bas Birker - in blijde verachting
Fidei et Arti, Oudenbosch
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Flint, Amersfoort
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Goudse Schouwburg, Gouda
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Murth Mossel - Zilver met 'n beetje goud
Meervaart, Amsterdam
20:15
Nate Bargatze: The Be Funny Tour
Meervaart, Amsterdam
20:15
Mouna Laroussi - Fatima
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
n00b speelt n00b
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Willie Wartaal - Moederdag
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Kasper van der Laan - Warm
Theater de Purmaryn, Purmerend
Max van den Burg - Cultureel erfgoed
Theater de Schalm, Veldhoven