Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Theater de Kom
Nieuwegein
21:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
19:00
Schouwburg Lochem
Lochem
21:30
Schouwburg Lochem
Lochem
19:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:30
Theater De Veste
Delft
22:00
Theater De Veste
Delft
Martiniplaza
Groningen
21:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Het Poorthuis
Peer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Willem
Papendrecht
21:00
Theater de Schalm
Veldhoven
19:00
Theater de Schalm
Veldhoven
19:30
Agnietenhof
Tiel
C.C. De Werft
Geel
C.C. Deurne
Deurne
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
AFAS Live
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Flint
Amersfoort
21:15
Flint
Amersfoort
21:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
19:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
19:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
21:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Dok6
Panningen
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
Koninklijk Circus
Brussel
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:30
Deventer Schouwburg
Deventer
21:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Venray
Venray
De Poorterij
Zaltbommel
19:30
Theater De Veste
Delft
22:00
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
19:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
21:30
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
21:00
Het Veur Theater
Leidschendam
19:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
21:30
Theater Sneek
Sneek
19:30
Theater Sneek
Sneek
20:30
Posttheater
Arnhem
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
21:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
19:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:30
Allemanswaard
Amerongen
19:30
Allemanswaard
Amerongen
19:30
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Druten
Druten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater 't Pand
Gorinchem
De Maagd
Bergen op Zoom
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
C.C. De Bunder
Moorslede
C.C. Deurne
Deurne
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
21:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
Parktheater
Eindhoven
19:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
22:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
19:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
21:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Diligentia
Den Haag
21:30
Stadshoftheater Vianen
Vianen
19:30
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Parktheater
Eindhoven
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
C.C Warenar
Wassenaar
donderdag 10 december 2020
19:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater de Kom, Nieuwegein
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Lochem, Lochem
21:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Lochem, Lochem
19:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater De Veste, Delft
22:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater De Veste, Delft
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Martiniplaza, Groningen
21:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Cpunt Theater, Hoofddorp
William Boeva - B30VA
C.C. Het Poorthuis, Peer
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 11 december 2020
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Theater De Willem, Papendrecht
21:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Schalm, Veldhoven
19:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Schalm, Veldhoven
19:30
Bastiaan Ragas -een Kerstavond voor 100 van zijn beste vrienden, zeker
Agnietenhof, Tiel
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Werft, Geel
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Deurne, Deurne
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniel Sloss - Hubris
AFAS Live, Amsterdam
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Flint, Amersfoort
21:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Flint, Amersfoort
21:30
Enge Buren - Basta!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
19:30
Enge Buren - Basta!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Fransche School Culemborg, Culemborg
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Fransche School Culemborg, Culemborg
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Dok6, Panningen
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Bussel, Oosterhout
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Parktheater, Eindhoven
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Schouwburg Het Park, Hoorn
Inès Reg
Koninklijk Circus, Brussel
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:30
Jandino - Opgefokt
Deventer Schouwburg, Deventer
21:30
Jandino - Opgefokt
Deventer Schouwburg, Deventer
Johan Goossens - In het beste geval
Schouwburg Venray, Venray
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Poorterij, Zaltbommel
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Theater De Veste, Delft
22:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Theater De Veste, Delft
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Lebbis - De Ervaring
Diligentia, Den Haag
20:30
Lisa Loeb - Extase
Werftheater, Utrecht
19:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
21:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
21:00
Murth Mossel - Tot op dat moment
Het Veur Theater, Leidschendam
19:00
Murth Mossel - Tot op dat moment
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Nesim - TaBoe!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Cultura, Ede
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Martiniplaza, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Martiniplaza, Groningen
Pieter Verelst - Amai
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadstheater Arnhem, Arnhem
21:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Sneek, Sneek
19:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Sneek, Sneek
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Posttheater, Arnhem
Ronald Snijders - Een avond met mij
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
21:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Allemanswaard, Amerongen
19:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Allemanswaard, Amerongen
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Agora Theater Druten, Druten
Stefano Keizers - Sorry Baby
Agora Theater Druten, Druten
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Maaspoort, Venlo
Un, Dos, Stress
Theater 't Pand, Gorinchem
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
De Maagd, Bergen op Zoom
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zaterdag 12 december 2020
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
De Smeltkroes, Maarheeze
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Bunder, Moorslede
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Deurne, Deurne
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
21:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Parktheater, Eindhoven
19:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Parktheater, Eindhoven
19:00
Enge Buren - Basta!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
22:00
Enge Buren - Basta!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Eva Crutzen - Opslaan als
Theater Harderwijk, Harderwijk
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Fransche School Culemborg, Culemborg
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Fransche School Culemborg, Culemborg
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Diligentia, Den Haag
21:30
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Stadshoftheater Vianen, Vianen
19:30
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Parktheater, Eindhoven
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
Jandino - Opgefokt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
C.C Warenar, Wassenaar