Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Mythe
Goes
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Theater Hof 88
Almelo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
't Getouw
Mol
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De Boodschap
Rijen
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Meenthe
Steenwijk
De Nieuwe Kolk
Assen
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Figi Theater
Zeist
Fulcotheater
IJsselstein
Hoftheater
Raalte
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
Koningshof
Maassluis
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
20:30
Meervaart
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Cultura
Ede
De Horst
Venhorst
De Maaspoort
Venlo
De Speeldoos
Vught
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
20:30
Meervaart
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Ons Tejater
Lieshout
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Veste
Delft
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Ludens
Voorburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wesopa Weesp
Weesp
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Het Nationale Theater
Den Haag
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Goudse Schouwburg
Gouda
19:00
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater De Boemel
Tilburg
ATLAS Theater
Emmen
woensdag 24 april 2019
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Koornbeurs, Franeker
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Mythe, Goes
Patrick Laureij
Theater de Stoep, Spijkenisse
Fresku - Voordat het te laat is
Theater De Veste, Delft
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Hof 88, Almelo
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 25 april 2019
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
't Getouw, Mol
20:00
Eddie Izzard - Wunderbar
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Mitch Benn
Comedy Club Haug, Rotterdam
Patrick Laureij
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
De Boodschap, Rijen
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Harmonie, Leeuwarden
Rayen Panday - Fenomeen
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
De Meenthe, Steenwijk
Nathalie Baartman - Breek
De Nieuwe Kolk, Assen
Javier Guzman - Guzmán
DeLaMar, Amsterdam
ANNE & LISA - Weltschmerz
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Figi Theater, Zeist
Thomas Acda - Motel
Fulcotheater, IJsselstein
Matroesjka - Brainwash
Hoftheater, Raalte
20:30
Stefano Keizers
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Arie & Silvester - Wie?!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Kennemer Theater, Beverwijk
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Koningshof, Maassluis
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk - Om alles! (reprise)
Markant Uden, Uden
20:30
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal (try-out)
Meervaart, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Partizanen - Het leven an sich
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Parktheater, Eindhoven
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Podium Boxtel, Boxtel
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Schouwburg Venray, Venray
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Schie, Schiedam
Yentl en de Boer - Magie
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Lievekamp, Oss
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Hof 88, Almelo
Kommil Foo - Oogst
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Theo Nijland - En de rest is onzin
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 26 april 2019
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Agnietenhof, Tiel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Chassé Theater, Breda
Thomas Acda - Motel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Cultura, Ede
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Horst, Venhorst
De Partizanen - Het leven an sich
De Maaspoort, Venlo
Javier Guzman - Guzmán
De Speeldoos, Vught
Patrick Laureij
Flint, Amersfoort
Yentl en de Boer - Magie
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Markant Uden, Uden
20:30
Lucinda Sedoc
Meervaart, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Ons Tejater, Lieshout
Tineke Schouten - Highlights
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rayen Panday - Fenomeen
Parktheater, Eindhoven
20:00
Frank Evenblij & Erik Dijkstra - Bureau Sport in het theater
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg de Lawei, Drachten
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater 't Speelhuis, Helmond
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Kampanje, Den Helder
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater De Veste, Delft
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater Ludens, Voorburg
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Angela Groothuizen - Lueke binge
Wesopa Weesp, Weesp
zondag 28 april 2019
Kamagurka - De grenzen van Ernst
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Het Nationale Theater , Den Haag
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
maandag 29 april 2019
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Goudse Schouwburg, Gouda
19:00
Bert Kreischer
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Parktheater, Eindhoven
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
ANNE & LISA - Weltschmerz
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
dinsdag 30 april 2019
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Boemel, Tilburg
Thomas Acda - Motel
ATLAS Theater, Emmen