Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Parkgebouw
Rijssen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Meervaart
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
Werftheater
Utrecht
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
00:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Diligentia
Den Haag
Energiehuis
Dordrecht
Zalencentrum De Colle
Kollum
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Koningshof
Maassluis
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Lux
Nijmegen
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
Theater de Kampanje
Den Helder
Flint
Amersfoort
Meervaart
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Werftheater
Utrecht
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Ziggo Dome
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Huis van Eemnes
Eemnes
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Theater Floralis
Lisse
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater Ins Blau
Leiden
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Musis
Arnhem
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
DNK
Assen
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Het Parochiehuis
Delden
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
30CC/Schouwburg
Leuven
Musis
Arnhem
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Meenthe
Steenwijk
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
Diligentia
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
vrijdag 21 februari 2020
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schaffelaartheater, Barneveld
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Parkgebouw, Rijssen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Agnietenhof, Tiel
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Gooiland, Hilversum
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Werftheater, Utrecht
21:00
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:30
Enge Buren - BASTA!
Theater de Purmaryn, Purmerend
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Kulturhus Holten, Holten
zaterdag 22 februari 2020
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Veste, Delft
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Zaantheater, Zaandam
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
Rayen Panday - Trigger
Energiehuis, Dordrecht
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Zalencentrum De Colle, Kollum
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Najib Amhali - Waar was ik?
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Koningshof, Maassluis
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Theater Ludens, Voorburg
Marcel Hensema - Alles in de hens
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Man, man, man, de Podcast
Lux, Nijmegen
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Theater De Verbeelding, Purmerend
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Kampanje, Den Helder
Lebbis - De Ervaring
Flint, Amersfoort
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Werftheater, Utrecht
20:15
Enge Buren - BASTA!
Schaffelaartheater, Barneveld
Dave Chappelle
Ziggo Dome, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Daan Boom - De Eerste
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Huis van Eemnes, Eemnes
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Gashouder, Dedemsvaart
zondag 23 februari 2020
15:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
maandag 24 februari 2020
00:00
Rayen Panday - Trigger
Theater Floralis, Lisse
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Purmaryn, Purmerend
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Andermans veren Live! - Hoe goed wil je het hebben?
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 25 februari 2020
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Man, man, man, de Podcast
Theater Ins Blau, Leiden
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Figi Theater, Zeist
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Scheldetheater, Terneuzen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Musis, Arnhem
20:30
Anuar - EERLIJK
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Oude Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 26 februari 2020
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
DNK, Assen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Javier Guzman - Guzmán
Het Parochiehuis, Delden
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Zaantheater, Zaandam
20:00
Daan Boom - De Eerste
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Brigitte Kaandorp - Eh...
30CC/Schouwburg, Leuven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Musis, Arnhem
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
ATLAS Theater, Emmen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C Warenar, Wassenaar
donderdag 27 februari 2020
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Zinin, Nijverdal
Rayen Panday - Trigger
Diligentia, Den Haag
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch