Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
17:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:30
Kulturhus
Denekamp
19:30
Kulturhus
Denekamp
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
De Kattendans
Bergeijk
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
21:00
Wilminktheater
Enschede
Wilminktheater
Enschede
Theater Idea
Soest
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Smeltkroes
Maarheeze
DeMess
Naarden
20:30
C.C. Hillegom
Hillegom
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
De Warande
Turnhout
Theater de Purmaryn
Purmerend
Ethias Arena
Hasselt
23:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
Luctor et Emergo
Rilland
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
17:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:30
Theater de Schuur
Zevenbergen
19:30
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Meervaart
Amsterdam
S.C.C. De Muzenval
Eersel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Smeltkroes
Maarheeze
11:00
Theater Concordia
Enschede
13:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
15:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
14:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Cafe The Joker
Antwerpen
17:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
S.C.C. De Muzenval
Eersel
20:15
De Oosterpoort
Groningen
11:00
Theater Concordia
Enschede
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
21:30
DeLaMar
Amsterdam
Apollofirst Theater
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
18:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Figi Theater
Zeist
Chassé Theater
Breda
19:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:45
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:30
Chassé Theater
Breda
DeLaMar
Amsterdam
21:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
18:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
21:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Werftheater
Utrecht
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
19:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Dorpshuis 't Zoetzand
Beusichem
vrijdag 18 september 2020
17:00
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Kulturhus, Denekamp
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Kulturhus, Denekamp
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Wesopa Weesp, Weesp
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
22:00
Cameretten Finalistentour - Show 2
Podium Victorie, Alkmaar
20:45
Cameretten - Finalistentournee
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
zaterdag 19 september 2020
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:30
Sanne Wallis de Vries
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:30
Sanne Wallis de Vries
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
21:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
Nathalie Baartman - Niet Normaal
Theater Idea, Soest
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Mo Gilligan
Melkweg, Amsterdam
Martijn Kardol - Welkom
Theater 't Speelhuis, Helmond
Maartje & Kine - Speelbeesten
De Smeltkroes, Maarheeze
Kirsten van Teijn - (S)experiment
DeMess, Naarden
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. Hillegom, Hillegom
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kampanje, Den Helder
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
De Warande, Turnhout
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jacques Vermeire - Van 7 tot 77
Ethias Arena, Hasselt
23:00
Howard Komproe / Nabil Aoulad Ayad / Rayen Panday - Fatu
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Luctor et Emergo, Rilland
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Schouwburg Het Park, Hoorn
17:00
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater de Schuur, Zevenbergen
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars2020
Meervaart, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Muzenval, Eersel
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
De Smeltkroes, Maarheeze
11:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater Concordia, Enschede
zondag 20 september 2020
13:00
Rayen Panday - Trigger
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
15:00
Rayen Panday - Trigger
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
14:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Man, man, man, de Podcast
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Cafe The Joker, Antwerpen
17:00
Éric Dupond-Moretti
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Muzenval, Eersel
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Oosterpoort, Groningen
11:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater Concordia, Enschede
maandag 21 september 2020
Man, man, man, de Podcast
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Het Depot, Leuven
20:00
Legacy: Lalah Hathaway sings Donny Hathaway
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
dinsdag 22 september 2020
My Dad Wrote A Porno
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Man, man, man, de Podcast
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
DeLaMar, Amsterdam
21:30
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
DeLaMar, Amsterdam
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Apollofirst Theater, Amsterdam
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
18:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
woensdag 23 september 2020
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Steef de Jong - SISI BOY
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
22:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Theater de Spiegel, Zwolle
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
20:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Figi Theater, Zeist
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Chassé Theater, Breda
19:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:45
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Chassé Theater, Breda
Drew Lynch
DeLaMar, Amsterdam
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
18:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
donderdag 24 september 2020
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
21:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Werftheater, Utrecht
19:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Werftheater, Utrecht
22:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Theater de Spiegel, Zwolle
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Venray, Venray
19:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Dorpshuis 't Zoetzand, Beusichem