Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Warande
Turnhout
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Energiehuis
Dordrecht
Flint
Amersfoort
Het Klooster
Woerden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Pook
Oostknollendam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Spant!
Bussum
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Swanla Theater
Zevenhuizen
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Sneek
Sneek
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
Dok6
Panningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
09:00
Diligentia
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Zaantheater
Zaandam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Maaspoort
Venlo
De Nieuwe Kolk
Assen
DeLaMar
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Hofman
Utrecht
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Mythe
Goes
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Theater Hof 88
Almelo
zaterdag 20 april 2019
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Maagd, Bergen op Zoom
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Warande, Turnhout
20:15
Silent Comedy - Try-out
Diligentia, Den Haag
20:00
Guido Weijers
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Fresku - Voordat het te laat is
Energiehuis, Dordrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Flint, Amersfoort
Dolf Jansen - Bijna
Het Klooster, Woerden
De Partizanen - Het leven an sich
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Orpheus, Apeldoorn
Patrick Laureij
Parktheater, Eindhoven
20:00
Film: Hugo
PlusEtage, Baarle-Nassau
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Pook, Oostknollendam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Janneke de Bijl
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Nabil Aoulad Ayad
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Schouwburg de Lawei, Drachten
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Javier Guzman - Guzmán
Schouwburg Het Park, Hoorn
Emilio Guzman - Kom dan!
Spant!, Bussum
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Kiki Schippers - Waar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Angela Groothuizen - Lueke binge
Swanla Theater, Zevenhuizen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Thomas Acda - Motel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Purmaryn, Purmerend
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Sneek, Sneek
Nathalie Baartman - Breek
Theater Walhalla, Rotterdam
Louise Korthals - Alles is er
Theater Zinin, Nijverdal
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zondag 21 april 2019
20:15
Mugmetdegoudentand - SMOEDER - 15 jaar later
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Dok6, Panningen
Ali B - Koorts
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater 't Speelhuis, Helmond
maandag 22 april 2019
20:15
Mugmetdegoudentand - SMOEDER - 15 jaar later
De Kleine Komedie, Amsterdam
09:00
Start-Up Comedy met Glodi Lugungu en ontbijt
Diligentia, Den Haag
Ali B - Koorts
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
dinsdag 23 april 2019
20:30
Hugleikur Dagsson
Boom Chicago, Amsterdam
20:15
Mugmetdegoudentand - SMOEDER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
DeLaMar, Amsterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Goudse Schouwburg, Gouda
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ali B - Koorts
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Leidse Schouwburg, Leiden
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Partizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Thomas Acda - Motel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater 't Speelhuis, Helmond
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Lievekamp, Oss
Kommil Foo - Oogst
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Patrick Laureij
Zaantheater, Zaandam
woensdag 24 april 2019
Arie & Silvester - Wie?!
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Maaspoort, Venlo
Thomas Acda - Motel
De Nieuwe Kolk, Assen
Javier Guzman - Guzmán
DeLaMar, Amsterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Goudse Schouwburg, Gouda
Kommil Foo - Oogst
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night
Hofman, Utrecht
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Karin Bloemen - Souvenirs
Kennemer Theater, Beverwijk
18:00
Eddie Izzard
Koninklijk Circus, Brussel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Lebbis
Meervaart, Amsterdam
20:00
Cameretten - Finalistentour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Parktheater, Eindhoven
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
S.C.C. De Enck, Oirschot
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg de Lawei, Drachten
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Venray, Venray
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Schie, Schiedam
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Aan de Slinger, Houten
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater Aan de Slinger, Houten
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Koornbeurs, Franeker
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Mythe, Goes
Patrick Laureij
Theater de Stoep, Spijkenisse
Fresku - Voordat het te laat is
Theater De Veste, Delft
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Hof 88, Almelo