Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
Schuur
Haarlem
Theater De Veste
Delft
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Stoep
Spijkenisse
Flint
Amersfoort
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Evertshuis
Bodegraven
Figi Theater
Zeist
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
Fidei et Arti
Oudenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Hof 88
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg de Lawei
Drachten
Luctor et Emergo
Rilland
Zaantheater
Zaandam
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg Venray
Venray
Scheldetheater
Terneuzen
TivoliVredenburg
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Domijnen
Sittard
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Flint
Amersfoort
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Omval
Diemen
De Smeltkroes
Maarheeze
Theater Walhalla
Rotterdam
Taverne
Bergen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Venray
Venray
Goudse Schouwburg
Gouda
MFC De Pluk
Geldermalsen
Theater Hof 88
Almelo
Theater Idea
Soest
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Kennemer Theater
Beverwijk
Zuiderstrandtheater
Den Haag
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater De Willem
Papendrecht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Papenstraattheater
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
DNK
Assen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Odeon
Zwolle
Cpunt Theater
Hoofddorp
DeLaMar
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Koningshof
Maassluis
De Maaspoort
Venlo
De Weverij
Zierikzee
Theater aan de Brink
laren
De Kattendans
Bergeijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Walhalla
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Podium Boxtel
Boxtel
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
dinsdag 17 maart 2020
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Wilminktheater, Enschede
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Schuur, Haarlem
Fred Delfgaauw
Theater De Veste, Delft
Huub Stapel - Het Huwelijk
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Plien & Bianca - En nu dan?
Flint, Amersfoort
Marcel Hensema - Alles in de hens
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daan Boom - De Eerste
Het Evertshuis, Bodegraven
Oldenhermanns - Unsexed
Figi Theater, Zeist
woensdag 18 maart 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rayen Panday - Trigger
Schouwburg Ogterop, Meppel
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Fidei et Arti, Oudenbosch
René van Meurs - Hunkert
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Hof 88, Almelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Lebbis - De Ervaring
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Luctor et Emergo, Rilland
Javier Guzman - Guzmán
Zaantheater, Zaandam
Debby Petter - De liefde voorbij
Junushoff Theater, Wageningen
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Venray, Venray
Stefano Keizers - Sorry Baby
Scheldetheater, Terneuzen
Bill Bailey
TivoliVredenburg, Utrecht
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
Najib Amhali - Waar was ik?
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Grof geschud - Lijmen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Domijnen, Sittard
Ali B - Koorts
Theater De Leest, Waalwijk
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Flint, Amersfoort
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Meenthe, Steenwijk
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater De Omval, Diemen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Smeltkroes, Maarheeze
Daan Boom - De Eerste
Theater Walhalla, Rotterdam
Breek De Week Open Mic Night Bergen
Taverne, Bergen
donderdag 19 maart 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Kom
Zaantheater, Zaandam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Venray, Venray
René van Meurs - Hunkert
Goudse Schouwburg, Gouda
Marco Lopes - Wees blij
MFC De Pluk, Geldermalsen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Hof 88, Almelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Idea, Soest
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Aan de Slinger, Houten
Lebbis - De Ervaring
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Leidse Schouwburg, Leiden
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Best of... Ton Kas
Kennemer Theater, Beverwijk
Najib Amhali - Waar was ik?
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Javier Guzman - Guzmán
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater De Willem, Papendrecht
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Debby Petter - De liefde voorbij
Schouwburg Lochem, Lochem
Claudia de Breij - NU
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Nina De La Parra - Gods wegen
Papenstraattheater, Zwolle
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Plien & Bianca - En nu dan?
DNK, Assen
Rundfunk - Todesangstschrei
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Nina De La Parra - Gods wegen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
Onze man in Teheran
DeLaMar, Amsterdam
Patrick Laureij
Markant Uden, Uden
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Koningshof, Maassluis
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Maaspoort, Venlo
Anuar - EERLIJK
De Weverij, Zierikzee
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater aan de Brink, laren
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Kattendans, Bergeijk
Fred van Leer - Leer van Fred Live
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Daan Boom - De Eerste
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Kampanje, Den Helder
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Oldenhermanns - Unsexed
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marcel Hensema - Alles in de hens
Posthuis Theater, Heerenveen
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Marc de Hond - Voortschrijdend Inzicht
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Enge Buren - BASTA!
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Ali B - Koorts
Fulcotheater, IJsselstein
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Walhalla, Rotterdam
vrijdag 20 maart 2020
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Boxtel, Boxtel
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Lochem, Lochem
René van Meurs - Hunkert
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Marco Lopes - Wees blij
Theater Zuidplein, Rotterdam