Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TivoliVredenburg
Utrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Omval
Diemen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Taverne
Bergen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Scheldetheater
Terneuzen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Luctor et Emergo
Rilland
Junushoff Theater
Wageningen
Flint
Amersfoort
Fidei et Arti
Oudenbosch
De Smeltkroes
Maarheeze
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
Cpunt Theater
Hoofddorp
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater Idea
Soest
Theater Hof 88
Almelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Brink
laren
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posthuis Theater
Heerenveen
Papenstraattheater
Zwolle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
MFC De Pluk
Geldermalsen
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
Kennemer Theater
Beverwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
DNK
Assen
DeLaMar
Amsterdam
De Weverij
Zierikzee
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Wilminktheater
Enschede
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater Kulturhus
Borne
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Pand
Gorinchem
woensdag 18 maart 2020
Javier Guzman - Guzmán
Zaantheater, Zaandam
Lebbis - De Ervaring
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bill Bailey
TivoliVredenburg, Utrecht
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Daan Boom - De Eerste
Theater Walhalla, Rotterdam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Hof 88, Almelo
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater De Omval, Diemen
Ali B - Koorts
Theater De Leest, Waalwijk
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Breek De Week Open Mic Night Bergen
Taverne, Bergen
René van Meurs - Hunkert
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Grof geschud - Lijmen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Venray, Venray
Rayen Panday - Trigger
Schouwburg Ogterop, Meppel
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg de Lawei, Drachten
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Stefano Keizers - Sorry Baby
Scheldetheater, Terneuzen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Luctor et Emergo, Rilland
Debby Petter - De liefde voorbij
Junushoff Theater, Wageningen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Flint, Amersfoort
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Fidei et Arti, Oudenbosch
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Smeltkroes, Maarheeze
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Meenthe, Steenwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Domijnen, Sittard
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
donderdag 19 maart 2020
Najib Amhali - Waar was ik?
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Kom
Zaantheater, Zaandam
Lebbis - De Ervaring
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Walhalla, Rotterdam
Enge Buren - BASTA!
Theater Peeriscoop, Gorinchem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Idea, Soest
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Hof 88, Almelo
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater De Willem, Papendrecht
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Kampanje, Den Helder
Claudia de Breij - NU
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Aan de Slinger, Houten
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater aan de Brink, laren
Oldenhermanns - Unsexed
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Daan Boom - De Eerste
Theater 't Speelhuis, Helmond
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Venray, Venray
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Nina De La Parra - Gods wegen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Debby Petter - De liefde voorbij
Schouwburg Lochem, Lochem
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rundfunk - Todesangstschrei
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Marcel Hensema - Alles in de hens
Posthuis Theater, Heerenveen
Nina De La Parra - Gods wegen
Papenstraattheater, Zwolle
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Marco Lopes - Wees blij
MFC De Pluk, Geldermalsen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Patrick Laureij
Markant Uden, Uden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Leidse Schouwburg, Leiden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Koningshof, Maassluis
Best of... Ton Kas
Kennemer Theater, Beverwijk
Javier Guzman - Guzmán
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Fred van Leer - Leer van Fred Live
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
René van Meurs - Hunkert
Goudse Schouwburg, Gouda
Ali B - Koorts
Fulcotheater, IJsselstein
Plien & Bianca - En nu dan?
DNK, Assen
Onze man in Teheran
DeLaMar, Amsterdam
Anuar - EERLIJK
De Weverij, Zierikzee
Marc de Hond - Voortschrijdend Inzicht
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Maaspoort, Venlo
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Kattendans, Bergeijk
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
vrijdag 20 maart 2020
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Wilminktheater, Enschede
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theaterhotel Almelo, Almelo
Marco Lopes - Wees blij
Theater Zuidplein, Rotterdam
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Zinin, Nijverdal
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Walhalla, Rotterdam
Ali B - Koorts
Theater Sneek, Sneek
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Kulturhus, Borne
René van Meurs - Hunkert
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theater De Willem, Papendrecht
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Stoep, Spijkenisse
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater de Schalm, Veldhoven
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater De Leest, Waalwijk
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Oldenhermanns - Unsexed
Theater de Bussel, Oosterhout
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater 't Pand, Gorinchem