Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. De Pas
Heesch
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Lochem
Lochem
G.C. De Muze van Meise
Meise
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
De Muze
Noordwijk
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Posttheater
Arnhem
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
De Kattendans
Bergeijk
De Maagd
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
BREStheater
Brielle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater De Veste
Delft
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Cultura
Ede
ATLAS Theater
Emmen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Podium onder de toren
Grootschermer
Podium onder de toren
Grootschermer
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Kulturhus Holten
Holten
Singer Theater
Laren
Het Veur Theater
Leidschendam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
G.C. De Kluize
Oosterzele
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
De Horst
Venhorst
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Zaantheater
Zaandam
14:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Bussel
Oosterhout
Het Musiater
Zevenaar
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Chassé Theater
Breda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
vrijdag 09 maart 2018
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Posthuis Theater, Heerenveen
Daniël Arends - De Afterparty
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Pieter Derks - Spot
C.C. De Pas, Heesch
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Marco Lopes - Moedt
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Aan de Slinger, Houten
Claudia de Breij - Nu
De Harmonie, Leeuwarden
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Lochem, Lochem
Thomas Smith - Strak
G.C. De Muze van Meise, Meise
André Manuel - De Onzen
Theater de Kom, Nieuwegein
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
De Muze, Noordwijk
Jochen Otten - Troosten
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Purmaryn, Purmerend
William Boeva - Reset
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Sneek, Sneek
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Karin Bloemen - Volle Bloei
Agnietenhof, Tiel
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Op Sterk Water - Hotel
Markant Uden, Uden
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Piepschuim
Werftheater, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Soundos - Niets te verliezen
Theaterpand Weesp, Weesp
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 10 maart 2018
Eva Crutzen - Opslaan Als
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jochen Otten - Troosten
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Wolfgang Invites Memphis birthday bash XXL
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
DeLaMar, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Posttheater, Arnhem
20:00
Film: An Autumn Afternoon
PlusEtage, Baarle-Nassau
William Boeva - Reset
De Kattendans, Bergeijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Maagd, Bergen op Zoom
Martijn Koning - Koning te rijk
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
BREStheater, Brielle
Jeroen van Merwijk - Lucky
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Percossa - BAM!
Theater De Veste, Delft
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater De Omval, Diemen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg de Lawei, Drachten
René van Meurs - Ik beloof niks
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Cultura, Ede
Fuad Hassen - Held
ATLAS Theater, Emmen
Pieter Derks - Spot
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Vincent Geers - Als beste getest
Podium onder de toren, Grootschermer
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podium onder de toren, Grootschermer
Daniël Arends - De Afterparty
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
André Manuel - De Onzen
Kulturhus Holten, Holten
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Singer Theater, Laren
Marco Lopes - Moedt
Het Veur Theater, Leidschendam
Johan Goossens - Vlam
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Zinin, Nijverdal
Jan Jaap van der Wal - Schoon
G.C. De Kluize, Oosterzele
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Best of Fringe / Don t Worry Be Yonce / My Father Held a Gun
Theater Walhalla, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Piepschuim
Werftheater, Utrecht
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Lampegiet, Veenendaal
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Op Sterk Water - Hotel
De Horst, Venhorst
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
De Maaspoort, Venlo
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Zaantheater, Zaandam
zondag 11 maart 2018
14:30
Jon van Eerd - Harrie & Eva
DeLaMar, Amsterdam
20:00
All Mixed Up, The Challenge
AFAS Live, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 12 maart 2018
20:00
All Mixed Up, The Challenge
AFAS Live, Amsterdam
dinsdag 13 maart 2018
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Fulcotheater, IJsselstein
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Derks - Spot
Het Musiater, Zevenaar
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 14 maart 2018
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Orpheus, Apeldoorn
Claudia de Breij - Nu
Chassé Theater, Breda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag