Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Singer Theater
Laren
20:15
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Kik
Elst
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Liefde
Haarlem
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Vestzaktheater
Son
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
AFAS Live
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater Floralis
Lisse
Chassé Theater
Breda
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Kennemer Theater
Beverwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. De Werf
Aalst
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
De Bogaard
Sint-Truiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Meervaart
Amsterdam
Perron-3
Rosmalen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Veste
Delft
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultuurcentrum De Factorij
Zaventem
20:00
Cultuurcentrum De Factorij
Zaventem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
19:15
De Meenthe
Steenwijk
21:15
De Meenthe
Steenwijk
GC de Melkerij
Zemst
Goudse Schouwburg
Gouda
Het spectrum
Schijndel
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
zaterdag 21 januari 2023
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Patrick Laureij - Live
Schouwburg Lochem, Lochem
Jan Beuving - Restante
Singer Theater, Laren
20:15
Rayen Panday - Focus
Spant!, Bussum
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Finalistentour Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Femke Vernij - Op Volle Kracht
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Kik, Elst
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Crins - Mesthoop
Theater de Liefde, Haarlem
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Kasper van der Laan - Warm
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Niet Schieten! - Mannen van niks
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo?
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Vestzaktheater, Son
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee
Werftheater, Utrecht
zondag 22 januari 2023
20:00
John Mulaney
AFAS Live, Amsterdam
Kiki Schippers - Meer
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Theater de Kom, Nieuwegein
maandag 23 januari 2023
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
n00b speelt n00b
De Kleine Komedie, Amsterdam
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Kasper van der Laan - Warm
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 24 januari 2023
Paulien Cornelisse - Aanstalten
Chassé Theater, Breda
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
n00b speelt n00b
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Patrick Laureij - Live
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Uit Het Niets
Kennemer Theater, Beverwijk
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Theater de Stoep, Spijkenisse
woensdag 25 januari 2023
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. De Werf, Aalst
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Kamal Kharmach
De Bogaard, Sint-Truiden
20:15
André Manuel - Sneu
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
De Maaspoort, Venlo
Kiki Schippers - Meer
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Cabarestafette
Junushoff Theater, Wageningen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Leidse Schouwburg, Leiden
CrankGameplays - I have to do this show
Meervaart, Amsterdam
Martijn Crins - Mesthoop
Perron-3, Rosmalen
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jan Beuving - Restante
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Musa - Schaakmat
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Uit Het Niets
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Richard Groenendijk - Voor Iedereen Beter
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Theater De Omval, Diemen
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Theater de Purmaryn, Purmerend
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater De Veste, Delft
19:30
Nilgün Yerli - Tinderella
Theater Zuidplein, Rotterdam
donderdag 26 januari 2023
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng
Agnietenhof, Tiel
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Cpunt Theater, Hoofddorp
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Cultuurcentrum De Factorij, Zaventem
20:00
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Cultuurcentrum De Factorij, Zaventem
20:15
André Manuel - Sneu
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kiki Schippers - Meer
De Maagd, Bergen op Zoom
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
De Meenthe, Steenwijk
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
De Meenthe, Steenwijk
Bas Birker - in blijde verachting
GC de Melkerij, Zemst
Peter Pannekoek - DNA
Goudse Schouwburg, Gouda
Jan Beuving - Restante
Het spectrum, Schijndel
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Kennemer Theater, Beverwijk
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Beth & Flo - Niet Wat Je Denkt
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
n00b speelt n00b
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Merijn Scholten - Solo
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Uit Het Niets
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Rayen Panday - Focus
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Richard Groenendijk - Voor Iedereen Beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen