Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Bellevue
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Flint
Amersfoort
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Kerkrade
Kerkrade
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Meervaart
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Munttheater
Weert
De Meenthe
Steenwijk
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Cultuurcentrum De Factorij
Zaventem
Posttheater
Arnhem
Figi Theater
Zeist
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Spant!
Bussum
Schouwburg Het Park
Hoorn
S.C.C. De Muzenval
Eersel
Boom Chicago
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Jan van Besouw
Goirle
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
C-Mine
Genk
De Singel
Antwerpen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schuur
Haarlem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg de Lawei
Drachten
C-Mine
Genk
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
Schouwburg Venray
Venray
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Beun
Heiloo
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Harmonie
Leeuwarden
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. De Borre
Bierbeek
Theater Bellevue
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Cultuurhuis de Leest
Izegem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Theater de Kampanje
Den Helder
De Maagd
Bergen op Zoom
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Posttheater
Arnhem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Parktheater
Eindhoven
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
vrijdag 22 mei 2020
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Eva Crutzen - Try Out
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Claudia de Breij - NU
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Cabarestafette
Theater De Willem, Papendrecht
Best of... Ton Kas
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Flint, Amersfoort
zaterdag 23 mei 2020
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Spiegel, Zwolle
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
The Silent Comedy
Theater aan de Schie, Schiedam
The Best of Cabarestafette - 3 voor de prijs van 1!
Theater Kerkrade, Kerkrade
Stefano Keizers - Sorry Baby
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Rayen Panday - Trigger
Meervaart, Amsterdam
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater de Kampanje, Den Helder
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Munttheater, Weert
Nathalie Baartman - Breek
De Meenthe, Steenwijk
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Diligentia, Den Haag
Martijn Kardol - Welkom
De Kleine Komedie, Amsterdam
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Markant Uden, Uden
Maarten van Rossem
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Kommil Foo - Oogst
Cultuurcentrum De Factorij, Zaventem
Johan Goossens - Try Out
Posttheater, Arnhem
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
Figi Theater, Zeist
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Meervaart, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Claudia de Breij - NU
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Best of... Ton Kas
Spant!, Bussum
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn
Guido Weijers - Masterclass Geluk
S.C.C. De Muzenval, Eersel
zondag 24 mei 2020
TJ Miller
Boom Chicago, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Best of... Ton Kas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 25 mei 2020
Plien & Bianca - En nu dan?
Parktheater, Eindhoven
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 26 mei 2020
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Jan van Besouw, Goirle
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Plien & Bianca - En nu dan?
Parktheater, Eindhoven
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Zaantheater, Zaandam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lieven Scheire
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C-Mine, Genk
Ivo van Hove & Odéon Théâtre de l'Europe
De Singel, Antwerpen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schuur, Haarlem
Ali B - Koorts
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
woensdag 27 mei 2020
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Kampanje, Den Helder
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Zaantheater, Zaandam
Martijn Kardol
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg de Lawei, Drachten
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
C-Mine, Genk
Johan Goossens - Try Out
Theater Bellevue, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Klooster, Woerden
Eva Crutzen - Try Out
Schouwburg Venray, Venray
Best of... Ton Kas
Meervaart, Amsterdam
Ali B - Koorts
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Beun, Heiloo
donderdag 28 mei 2020
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Diligentia, Den Haag
Tineke Schouten - Highlights
Parktheater, Eindhoven
The Silent Comedy
Theater de Schalm, Veldhoven
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sara Kroos - Verte
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sanne Wallis de Vries - Kom
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Rundfunk - Todesangstschrei
De Harmonie, Leeuwarden
Redi Kapje - Redi Kapje
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Patrick Laureij - Nederlands Hoop (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Kom, Nieuwegein
Martijn Kardol
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kommil Foo - Oogst
C.C. De Borre, Bierbeek
Johan Goossens - Try Out
Theater Bellevue, Amsterdam
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Goudse Schouwburg, Gouda
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Cultuurhuis de Leest, Izegem
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Best of... Ton Kas
Meervaart, Amsterdam
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Kampanje, Den Helder
vrijdag 29 mei 2020
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Maagd, Bergen op Zoom
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Posttheater, Arnhem
The Silent Comedy
Theater de Stoep, Spijkenisse
Stefano Keizers - Sorry Baby
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sara Kroos - Verte
Parktheater, Eindhoven
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen