Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Figi Theater
Zeist
21:00
Figi Theater
Zeist
Figi Theater
Zeist
19:00
Figi Theater
Zeist
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Flint
Amersfoort
15:00
Flint
Amersfoort
19:30
Meervaart
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
16:00
Meervaart
Amsterdam
16:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
13:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. `t Schaliken
Herentals
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
16:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
13:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
21:30
Martiniplaza
Groningen
19:00
Martiniplaza
Groningen
Maaspodium
Rotterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
18:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:30
Theater De Veste
Delft
19:00
Theater De Veste
Delft
Mystiek Theater
Enschede
21:30
Martiniplaza
Groningen
19:00
Martiniplaza
Groningen
21:00
Posthuis Theater
Heerenveen
19:00
Posthuis Theater
Heerenveen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:30
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Zaantheater
Zaandam
21:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:30
Martiniplaza
Groningen
19:00
Martiniplaza
Groningen
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Singer Theater
Laren
Theater Ins Blau
Leiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
21:30
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
C.C. De Brouckere
Torhout
Markant Uden
Uden
Theater de Hofnar
Valkenswaard
21:00
Theater de Schalm
Veldhoven
19:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
Mainstage
's-Hertogenbosch
Theater Hof 88
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Den heuvel
Alphen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DNK
Assen
Podium Boxtel
Boxtel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Molenberg
Delfzijl
Zuiderparktheater
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Concordia
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Ethias Arena
Hasselt
Schouwburg Het Park
Hoorn
zaterdag 10 oktober 2020
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Figi Theater, Zeist
21:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Figi Theater, Zeist
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Figi Theater, Zeist
19:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Figi Theater, Zeist
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Spiegel, Zwolle
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 11 oktober 2020
Fred van Leer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Flint, Amersfoort
15:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Flint, Amersfoort
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
Greg Shapiro / Pep Rosenfeld - Lock Him Up
Boom Chicago, Amsterdam
16:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
16:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
13:30
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
William Boeva - B30VA
C.C. `t Schaliken, Herentals
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
16:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
13:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
maandag 12 oktober 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
dinsdag 13 oktober 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kiki Schippers - Meer
Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
18:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
George & Eran - George & Eran worden racisten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:30
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Theater De Veste, Delft
19:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Theater De Veste, Delft
Nathalie Baartman - Breek
Mystiek Theater, Enschede
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
21:00
Jandino - Opgefokt
Posthuis Theater, Heerenveen
19:00
Jandino - Opgefokt
Posthuis Theater, Heerenveen
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:30
Enge Buren - Basta!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:00
Enge Buren - Basta!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
woensdag 14 oktober 2020
21:00
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:00
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Lisa Loeb - Extase
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Lisa Loeb - Extase
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:30
Glodi Lugungu
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kiki Schippers - Meer
Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
Comedy Night: Arie Koomen / Jeroen Pater / Johan van Gulik
Simplon, Groningen
20:00
Johnny De Mol - Hier is de Mol!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Singer Theater, Laren
Vlamousse - Saampies
Theater Ins Blau, Leiden
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater de Kom, Nieuwegein
21:30
Enge Buren - Basta!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:00
Enge Buren - Basta!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Theater Sneek, Sneek
20:00
Alex Agnew - An Evening with Alex Agnew
C.C. De Brouckere, Torhout
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Markant Uden, Uden
Martijn Kardol - Welkom
Theater de Hofnar, Valkenswaard
21:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater de Schalm, Veldhoven
19:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Lonneke Dort
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
donderdag 15 oktober 2020
Kasper van Kooten - Speeltijd
Mainstage, 's-Hertogenbosch
André Manuel - Sneu
Theater Hof 88, Almelo
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Nienke Plas - Van de hak op de tak
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lisa Loeb - Extase
Den heuvel, Alphen
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Theater de Griffioen, Amstelveen
Rayen Panday - Trigger
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rayen Panday - Trigger
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Theater de Griffioen, Amstelveen
Henry van Loon - Onze Henry
DeLaMar, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan als
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
DNK, Assen
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Podium Boxtel, Boxtel
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Cabarestafette
De Molenberg, Delfzijl
Harrie Jekkers
Zuiderparktheater, Den Haag
Lebbis - De Ervaring
Theater de Kampanje, Den Helder
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Concordia, Enschede
Piepschuim - Grote Woorden
Goudse Schouwburg, Gouda
Piepschuim - Grote Woorden
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Ethias Arena, Hasselt
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Schouwburg Het Park, Hoorn