Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Mimik
Deventer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater Ludens
Voorburg
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:15
Zaantheater
Zaandam
19:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
C.C. De tippe
Vledder
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
S.C.C. De Ruchte
Someren
21:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
18:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De kern
Wilrijk
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Veste
Delft
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Munttheater
Weert
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater De Omval
Diemen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Carrousel
Ommen
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Mythe
Goes
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater Vianen
Vianen
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Reggehof
Goor
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
La Madeleine
Brussel
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Genk
Genk
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Luctor et Emergo
Rilland
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
De Maaspoort
Venlo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
De Weijer
Boxmeer
donderdag 25 november 2021
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Lebbis - De Ziel
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
LOS - Lusten en Lasten
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Molenberg, Delfzijl
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Mimik, Deventer
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Podium Boxtel, Boxtel
Pieter Derks - Uit het niets
Posttheater, Arnhem
20:15
René van Meurs - Hunkert
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Zaantheater, Zaandam
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Wilminktheater, Enschede
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2021
Theater Concordia, Haastrecht
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Thijs Kemperink - Herboren
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Goudse Schouwburg, Gouda
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
De Meerpaal, Dronten
20:30
Vincent Bijlo - Functie elders
Theater Ludens, Voorburg
Youp van 't Hek - De laatste ronde
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Theater de Griffioen, Amstelveen
vrijdag 26 november 2021
21:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Zaantheater, Zaandam
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Zaantheater, Zaandam
20:00
Ali B - Koorts
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Andries Tunru - In Theorie
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
C.C. De tippe, Vledder
20:30
Anuar - Eerlijk
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners
De Kunstgreep, Oostzaan
Christel de Laat - Hoe dan?!
S.C.C. De Ruchte, Someren
21:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
18:30
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
C.C. De kern, Wilrijk
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Griffioen, Amstelveen
Grof geschud - Broeden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Theater De Veste, Delft
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Jandino - Opgefokt
Het Kielzog, Hoogezand
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Kasper van Kooten - Deeltijd
Theater Idea, Soest
20:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Lebbis - De Ziel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Murth Mossel - Tot Op Dat Moment: De Evaluatie
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Uit het niets
Munttheater, Weert
20:30
Rayen Panday - Focus
Agora Theater Druten, Druten
20:15
René van Meurs - Hunkert
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Dillewijn, Ankeveen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Sanne Wallis de Vries - Kom
Chassé Theater, Breda
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater De Omval, Diemen
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Thijs Kemperink - Herboren
Theater Carrousel, Ommen
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater 't Speelhuis, Helmond
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater de Mythe, Goes
20:30
Wart Kamps
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Youp van 't Hek - De laatste ronde
De Muze, Noordwijk
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
Theater Vianen, Vianen
zaterdag 27 november 2021
20:15
Ali B - Koorts
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
André Manuel - Sneu
De Reggehof, Goor
20:30
Andries Tunru - In Theorie
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Flint, Amersfoort
20:30
Anuar - Eerlijk
C.C. Den Herd, Bladel
Chicandier
La Madeleine, Brussel
Christel de Laat - Hoe dan?!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
C.C. Genk, Genk
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Agnietenhof, Tiel
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Kampanje, Den Helder
Grof geschud - Broeden
Luctor et Emergo, Rilland
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater de Purmaryn, Purmerend
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
De Maaspoort, Venlo
Jan Beuving - Restante
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Jandino - Opgefokt
Zaantheater, Zaandam
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
De Weijer, Boxmeer