Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Parktheater
Eindhoven
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
00:00
Theater Ins Blau
Leiden
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Parktheater
Eindhoven
20:15
Munttheater
Weert
00:00
Markant Uden
Uden
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Hofman
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
00:00
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Westergastheater
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Theater Idea
Soest
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Schaffelaartheater
Barneveld
S.C.C. De Enck
Oirschot
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
Den heuvel
Alphen
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Hofnar
Aalten
00:00
Cultura
Ede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
ATLAS Theater
Emmen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Westergastheater
Amsterdam
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
dinsdag 10 december 2019
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Yora Rienstra - UP
Parktheater, Eindhoven
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Goudse Schouwburg, Gouda
woensdag 11 december 2019
20:15
Daan Boom - De Eerste
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theaterhotel Almelo, Almelo
Lebbis - De Ervaring
Theater Sneek, Sneek
20:00
Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater Ins Blau, Leiden
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater de Speeldoos, Baarn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Kom, Nieuwegein
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Bussel, Oosterhout
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Sara Kroos - Verte
Schouwburg de Lawei, Drachten
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Podium Hoge Woerd, De Meern
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Parktheater, Eindhoven
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Munttheater, Weert
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Markant Uden, Uden
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Hehobros
Flint, Amersfoort
20:15
Minoux - Moeder mag niet dood
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Kommil Foo - Oogst
Cultura, Ede
20:30
Sean McLoughlin (UK)
Comedy Club Haug, Rotterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Edson Da Graça - Wakker
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 12 december 2019
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Ali B - Koorts
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater Idea, Soest
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lebbis - De Ervaring
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Omval, Diemen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Enge Buren - BASTA!
Theater de Kappen, Haaksbergen
00:00
Rayen Panday - Trigger
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Aan de Slinger, Houten
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Odeon, Zwolle
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
René van Meurs - Hunkert
Schaffelaartheater, Barneveld
Henry van Loon - Onze Henry
S.C.C. De Enck, Oirschot
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Martijn Koning
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Het Kielzog, Hoogezand
19:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
HAN Campustheater, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Den heuvel, Alphen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Meerpaal, Dronten
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger
De Hofnar, Aalten
00:00
Yora Rienstra - UP
Cultura, Ede
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Jochen Otten
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Hehobros
C.C Warenar, Wassenaar
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
ATLAS Theater, Emmen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
vrijdag 13 december 2019
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Theo Nijland
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - Highlights
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Anuar - EERLIJK
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater het Hof, Arnhem
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Schalm, Veldhoven
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater de Bussel, Oosterhout