Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Gooiland
Hilversum
Theaterhotel Almelo
Almelo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. De Werf
Aalst
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
De Weverij
Zierikzee
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
DRU Industriepark
Ulft
Het Musiater
Zevenaar
Het Wennekerpand
Schiedam
Junushoff Theater
Wageningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Luctor et Emergo
Rilland
Markant Uden
Uden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Perron-3
Rosmalen
Podium Boxtel
Boxtel
Podium Hoge Woerd
De Meern
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Carrousel
Ommen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Ludens
Voorburg
Theater Sneek
Sneek
Theater Walhalla
Rotterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Zaal Nova,
Nazareth
C.C De Muze
Heusden-Zolder
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Parnassos
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Toegift
Den Hoorn
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Het Veur Theater
Leidschendam
Hoftheater
Raalte
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Perron-3
Rosmalen
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Spant!
Bussum
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Omval
Diemen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Veste
Delft
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Kulturhus
Borne
Theater PePijn
Den Haag
Theater Sneek
Sneek
Theater Zuidplein
Rotterdam
Vooruit
Gent
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agnietenhof
Tiel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
woensdag 08 april 2020
Kommil Foo - Oogst
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Tineke Schouten - Highlights
Theater Gooiland, Hilversum
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theaterhotel Almelo, Almelo
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Karin Bloemen - Souvenirs
Wilminktheater, Enschede
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Zaantheater, Zaandam
donderdag 09 april 2020
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jeroen Leenders
C.C. De Werf, Aalst
Henry van Loon - Onze Henry
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Cpunt Theater, Hoofddorp
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Rundfunk - Todesangstschrei
De Maaspoort, Venlo
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
De Meenthe, Steenwijk
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Weverij, Zierikzee
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Kom
Diligentia, Den Haag
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DRU Industriepark, Ulft
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Musiater, Zevenaar
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Wennekerpand, Schiedam
Claudia de Breij - NU
Junushoff Theater, Wageningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Best of... Ton Kas
Leidse Schouwburg, Leiden
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Lindenberg Theater, Nijmegen
Javier Guzman - Guzmán
Luctor et Emergo, Rilland
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Markant Uden, Uden
Grof geschud - Lijmen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Parktheater, Eindhoven
Groninger Studenten Cabaret Festival
Perron-3, Rosmalen
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Podium Boxtel, Boxtel
Kommil Foo - Oogst
Podium Hoge Woerd, De Meern
Oldenhermanns - Unsexed
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ali B - Koorts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Nathalie Baartman - Breek
Schouwburg Lochem, Lochem
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Rayen Panday - Trigger
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Fresku - Voordat het te laat is
Theater 't Speelhuis, Helmond
Tineke Schouten - Highlights
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Lebbis - De Ervaring
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Carrousel, Ommen
The Silent Comedy
Theater de Kom, Nieuwegein
Sara Kroos - Verte
Theater de Stoep, Spijkenisse
omdenken, zoals verwacht loopt alles anders
Theater De Veste, Delft
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater De Willem, Papendrecht
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater Ludens, Voorburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Walhalla, Rotterdam
Plien & Bianca - En nu dan?
Theaterhotel Almelo, Almelo
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Zaal Nova,, Nazareth
vrijdag 10 april 2020
Javier Guzman - Guzmán
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. Den Herd, Bladel
Johan Goossens - Try Out
C.C. Parnassos, Utrecht
Fresku - Voordat het te laat is
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Domijnen, Sittard
Kiki Schippers - Waar? (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Toegift, Den Hoorn
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Kom
Diligentia, Den Haag
Ali B - Koorts
Flint, Amersfoort
Eva Crutzen - Try Out
Het Veur Theater, Leidschendam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Hoftheater, Raalte
Nina De La Parra - Gods wegen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Henry van Loon - Onze Henry
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Claudia de Breij - NU
Junushoff Theater, Wageningen
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Markant Uden, Uden
Lebbis - De Ervaring
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
The Silent Comedy
Parktheater, Eindhoven
Grof geschud - Lijmen
Perron-3, Rosmalen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Posttheater, Arnhem
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Posttheater, Arnhem
Rayen Panday - Trigger
Scheldetheater, Terneuzen
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sara Kroos - Verte
Spant!, Bussum
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater 't Speelhuis, Helmond
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater de Bussel, Oosterhout
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Kom, Nieuwegein
Marco Lopes - Wees blij
Theater De Omval, Diemen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater de Spiegel, Zwolle
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Kulturhus, Borne
Flip Noorman - Love it!
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Zuidplein, Rotterdam
William Boeva - Leveren jullie ook aan huis?
Vooruit, Gent
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 11 april 2020
Karin Bloemen - Souvenirs
Agnietenhof, Tiel
Oldenhermanns - Unsexed
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Javier Guzman - Guzmán
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen