Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Cultuurcentrum Schoten
Schoten
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadshoftheater Vianen
Vianen
C.C. De tippe
Vledder
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Leest
Waalwijk
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Odeon
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
de Berchplaets
Berghem
Theater De Molen
Beuningen
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater De Veste
Delft
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Omval
Diemen
Theater RhederArt
Dieren
Theater Berkelland
Eibergen
Parktheater
Eindhoven
C-Mine
Genk
De Mattelier
Groenlo
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Concordia
Haastrecht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Hillegom
Hillegom
Theater Gooiland
Hilversum
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Boerderij
Huizen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Myllesweerd
Mill
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
DeMess
Naarden
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Purmaryn
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Velinx
Tongeren
Theater de Schalm
Veldhoven
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
Theater Ludens
Voorburg
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater de Schuur
Zevenbergen
Swanla Theater
Zevenhuizen
Flint
Amersfoort
Toomler Theater
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
Vorst Nationaal
Brussel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Comedy Club Haug
Rotterdam
Toomler Theater
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Aan de Slinger
Houten
Fulcotheater
IJsselstein
Leidse Schouwburg
Leiden
Koningshof
Maassluis
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Munttheater
Weert
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
vrijdag 03 april 2020
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
Kommil Foo - Oogst
Cultuurcentrum Schoten, Schoten
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Agnietenhof, Tiel
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Cameretten - Finalistentournee
C.C. De tippe, Vledder
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Ludens, Voorburg
Oldenhermanns - Unsexed
Theater De Leest, Waalwijk
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Klooster, Woerden
Sara Kroos - Verte
Zaantheater, Zaandam
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Odeon, Zwolle
zaterdag 04 april 2020
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theaterhotel Almelo, Almelo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Posttheater, Arnhem
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
de Berchplaets, Berghem
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theater De Molen, Beuningen
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Kennemer Theater, Beverwijk
Rayen Panday - Trigger
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Pieter Derks
Theater De Veste, Delft
Tineke Schouten - Highlights
De Molenberg, Delfzijl
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Omval, Diemen
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater RhederArt, Dieren
Hans Kazàn / Steven Kazàn
Theater Berkelland, Eibergen
Kommil Foo - Oogst
Parktheater, Eindhoven
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C-Mine, Genk
Enge Buren - BASTA!
De Mattelier, Groenlo
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Concordia, Haastrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lebbis - De Ervaring
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jim Speelmans - Huppathee
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Oldenhermanns - Unsexed
C.C. Hillegom, Hillegom
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Gooiland, Hilversum
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
De Fransse Eijkel - Subtropique
Schouwburg Het Park, Hoorn
Eva Crutzen - Try Out
Theater De Boerderij, Huizen
René van Meurs - Hunkert
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
C.C. Myllesweerd, Mill
Stefano Keizers - Sorry Baby
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Marco Lopes - Wees blij
DeMess, Naarden
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
The Silent Comedy
Theater de Bussel, Oosterhout
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Nina De La Parra - Gods wegen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Javier Guzman - Guzmán
De Velinx, Tongeren
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater de Schalm, Veldhoven
Maartje & Kine
De Maaspoort, Venlo
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Venray, Venray
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater Ludens, Voorburg
Ali B - Koorts
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater de Schuur, Zevenbergen
Anuar - EERLIJK
Swanla Theater, Zevenhuizen
zondag 05 april 2020
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Flint, Amersfoort
Daniël Arends / Sezgin Gülec
Toomler Theater, Amsterdam
Ramadan Conference -Najib Amhali, Anuar en Roué Verveer
AFAS Live, Amsterdam
Malik Bentalha
Boom Chicago, Amsterdam
Trevor Noah - Loud & Clear Tour 2020
Vorst Nationaal, Brussel
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Vet Kindercabaret - Kapot VET
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Tommy Tiernan
Comedy Club Haug, Rotterdam
maandag 06 april 2020
Daniël Arends / David Linszen
Toomler Theater, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Tommy Tiernan
Boom Chicago, Amsterdam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Goudse Schouwburg, Gouda
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Plien & Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
René van Meurs - Hunkert
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 07 april 2020
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger
Theater De Veste, Delft
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Plien & Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Aan de Slinger, Houten
Sanne Wallis de Vries - Kom
Fulcotheater, IJsselstein
Daan Boom - De Eerste
Leidse Schouwburg, Leiden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Koningshof, Maassluis
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Munttheater, Weert
woensdag 08 april 2020
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theaterhotel Almelo, Almelo
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
René van Meurs - Hunkert
Flint, Amersfoort
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam