Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Concertgebouw
Brugge
Kursaal Oostende
Oostende
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
30CC/Schouwburg
Leuven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Markant Uden
Uden
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Bellevue
Amsterdam
Ahoy
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Parktheater
Eindhoven
30CC/Schouwburg
Leuven
Meervaart
Amsterdam
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Markant Uden
Uden
Theater De Omval
Diemen
Parktheater
Eindhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Lievekamp
Oss
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Parktheater
Eindhoven
De Harmonie
Leeuwarden
De Oosterpoort
Groningen
Amfitheater het Lommerrijk
Luttenberg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Chassé Theater
Breda
Capitole
Gent
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Venray
Venray
Meervaart
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Beatrix Theater
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Bourla
Antwerpen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
Zaantheater
Zaandam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
C.C. De Werft
Geel
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Theater de Mythe
Goes
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Bogaard
Sint-Truiden
DeLaMar
Amsterdam
C.C. De Werft
Geel
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Parktheater
Eindhoven
Het Nationale Theater
Den Haag
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
zaterdag 30 mei 2020
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Purmaryn, Purmerend
zondag 31 mei 2020
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kommil Foo - Oogst
Concertgebouw, Brugge
LIEVEN SCHEIRE "Live in Nerdland: DNA"
Kursaal Oostende, Oostende
Louise Korthals - Alles is er (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 01 juni 2020
Louise Korthals - Alles is er (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 02 juni 2020
Eva Crutzen - Try Out
Theater Bellevue, Amsterdam
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Wilminktheater, Enschede
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
30CC/Schouwburg, Leuven
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Deventer Schouwburg, Deventer
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sanne Wallis de Vries - Kom
Markant Uden, Uden
woensdag 03 juni 2020
Ali B - Koorts
Theater Kerkrade, Kerkrade
Eva Crutzen - Try Out
Theater Bellevue, Amsterdam
Gabriel Iglesias
Ahoy, Rotterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Wilminktheater, Enschede
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Parktheater, Eindhoven
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
30CC/Schouwburg, Leuven
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Meervaart, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Deventer Schouwburg, Deventer
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Markant Uden, Uden
Redi Kapje - Redi Kapje
Theater De Omval, Diemen
donderdag 04 juni 2020
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
Eva Crutzen - Try Out
Theater Bellevue, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Meervaart, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Leidse Schouwburg, Leiden
Redi Kapje - Redi Kapje
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Rob Scheepers - Gulzig
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Harderwijk, Harderwijk
Sanne Wallis de Vries - Kom
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Lievekamp, Oss
Yentl en de Boer - Lacrimosa
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
vrijdag 05 juni 2020
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
Grof geschud - Lijmen
De Harmonie, Leeuwarden
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
De Oosterpoort, Groningen
j.hemmink-kamp
Amfitheater het Lommerrijk, Luttenberg
Judeska in een nieuwe klucht - Het HUIS van ASPORAAT
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kommil Foo - Oogst
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pepijn Gunneweg
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Redi Kapje - Redi Kapje
Theater Zuidplein, Rotterdam
Rob Scheepers - Gulzig
Schouwburg Venray, Venray
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Yentl en de Boer - Lacrimosa
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 06 juni 2020
Ali B - Koorts
Chassé Theater, Breda
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Capitole, Gent
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kommil Foo - Oogst
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Marcel Hensema
DeLaMar, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Naomi van der Linden en Jeannine la Rose
DeLaMar, Amsterdam
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Redi Kapje - Redi Kapje
Theater Zuidplein, Rotterdam
Rob Scheepers - Gulzig
Schouwburg Venray, Venray
Sanne Wallis de Vries - Kom
Meervaart, Amsterdam
zondag 07 juni 2020
Chris Redd
Boom Chicago, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Kursaal Oostende, Oostende
Judeska in een nieuwe klucht Het HUIS van ASPORAAT
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
maandag 08 juni 2020
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Beatrix Theater, Utrecht
Meindert Talma en Gasten - De Grote Meindert Talma Voetbalshow
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 09 juni 2020
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Bourla, Antwerpen
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 10 juni 2020
Ali B - Koorts
De Domijnen, Sittard
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Zaantheater, Zaandam
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 11 juni 2020
Ali B - Koorts
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
DeLaMar, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
C.C. De Werft, Geel
Patrick Laureij
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Mythe, Goes
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 12 juni 2020
Ali B
Theater De Veste, Delft
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
De Bogaard, Sint-Truiden
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
DeLaMar, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
C.C. De Werft, Geel
Maartje & Kine - Piepschuim
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Parktheater, Eindhoven
Redi Kapje - Redi Kapje
Het Nationale Theater , Den Haag
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden