Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Theater de Bussel
Oosterhout
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
Fidei et Arti
Oudenbosch
Dok6
Panningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Sneek
Sneek
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Posttheater
Arnhem
Café de Cactus
Hengelo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Omval
Diemen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Café de Cactus
Hengelo
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Maaspoort
Venlo
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Diligentia
Den Haag
De Meerpaal
Dronten
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Kielzog
Hoogezand
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
De Maaspoort
Venlo
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Fransche School Culemborg
Culemborg
Deventer Schouwburg
Deventer
Parktheater
Eindhoven
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Theater Walhalla
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
Markant Uden
Uden
Theater Naat Piek
Uden
Theater de Schalm
Veldhoven
C.C Warenar
Wassenaar
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Zaantheater
Zaandam
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
DeLaMar
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Musis
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Omval
Diemen
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Singer Theater
Laren
De Harmonie
Leeuwarden
Het Veur Theater
Leidschendam
St. Jan Cultuur Roosendaal
Roosendaal
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Naat Piek
Uden
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
zaterdag 10 april 2021
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Ronald Snijders - Een avond met mij
Theater de Bussel, Oosterhout
Riza Tisserand
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Fidei et Arti, Oudenbosch
LOS - Lusten en Lasten
Dok6, Panningen
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater Sneek, Sneek
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 11 april 2021
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Posttheater, Arnhem
maandag 12 april 2021
Helligen Hendrik
Café de Cactus, Hengelo
Plien en Bianca - En nu dan?
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 13 april 2021
Man, man, man, de Podcast
DeLaMar, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek
Posttheater, Arnhem
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
René van Meurs - Hunkert
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Theater De Omval, Diemen
20:00
Lebbis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Helligen Hendrik
Café de Cactus, Hengelo
20:00
Fabian Franciscus
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Fred van Leer - Leer van Fred Live
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Plien en Bianca - En nu dan?
Oude Luxor Theater, Rotterdam
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
De Maaspoort, Venlo
woensdag 14 april 2021
Man, man, man, de Podcast
DeLaMar, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Beperkt Houdbaar
Posttheater, Arnhem
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Goudse Schouwburg, Gouda
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Lebbis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Peter Pannekoek - DNA
De Harmonie, Leeuwarden
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ronald Snijders - Een avond met mij
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater Walhalla, Rotterdam
Plien en Bianca - En nu dan?
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
De Meenthe, Steenwijk
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
donderdag 15 april 2021
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Posttheater, Arnhem
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Diligentia, Den Haag
LOS - Lusten en Lasten
De Meerpaal, Dronten
20:00
Lebbis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
René van Meurs - Hunkert
Cpunt Theater, Hoofddorp
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Het Kielzog, Hoogezand
Johan Goossens - In het beste geval
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Alex Agnew - an evening with
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Verelst - Amai
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater De Willem, Papendrecht
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater Walhalla, Rotterdam
Ronald Snijders - Een avond met mij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Sneek, Sneek
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Meenthe, Steenwijk
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
De Maaspoort, Venlo
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater De Storm, Winterswijk
vrijdag 16 april 2021
20:00
Peter Pannekoek
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Riza Tisserand
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ronald Snijders - Een avond met mij
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Fransche School Culemborg, Culemborg
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Deventer Schouwburg, Deventer
Johan Goossens - In het beste geval
Parktheater, Eindhoven
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Walhalla, Rotterdam
Pieter Verelst - Amai
De Domijnen, Sittard
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Markant Uden, Uden
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater Naat Piek, Uden
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater de Schalm, Veldhoven
Piepschuim - Grote Woorden
C.C Warenar, Wassenaar
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 17 april 2021
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
DeLaMar, Amsterdam
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
DeLaMar, Amsterdam
Herman van Veen
Musis, Arnhem
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Roué Verveer
Chassé Theater, Breda
Johan Goossens - In het beste geval
Chassé Theater, Breda
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater De Omval, Diemen
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Parktheater, Eindhoven
Kasper van der Laan - 1 kilo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ronald Snijders - Een avond met mij
Singer Theater, Laren
Piepschuim - Grote Woorden
De Harmonie, Leeuwarden
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Het Veur Theater, Leidschendam
Oude Liefde Roest Niet
St. Jan Cultuur Roosendaal, Roosendaal
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater aan de Schie, Schiedam
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater Naat Piek, Uden
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater De Leest, Waalwijk
LOS - Lusten en Lasten
Theater de Kaasfabriek , Wormer
zondag 18 april 2021
20:00
Anuar / Kor Hoebe / Murth Mossel
Bijlmer Parktheater, Amsterdam