Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Klif
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Eendracht
Gemert
Cultuurcentrum Schoten
Schoten
Cultura
Ede
Cinema Walburg
Hamont-Achel
C.C. De tippe
Vledder
C-Mine
Genk
Agnietenhof
Tiel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater RhederArt
Dieren
Theater Ludens
Voorburg
Theater Gooiland
Hilversum
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
Theater De Molen
Beuningen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Concordia
Haastrecht
Theater Berkelland
Eibergen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Swanla Theater
Zevenhuizen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Posttheater
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Dorpshuis
Nigtevecht
DeMess
Naarden
De Velinx
Tongeren
De Molenberg
Delfzijl
De Mattelier
Groenlo
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
de Berchplaets
Berghem
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
C.C. Myllesweerd
Mill
C.C. Hillegom
Hillegom
C-Mine
Genk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Vorst Nationaal
Brussel
Toomler Theater
Amsterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Flint
Amersfoort
Comedy Club Haug
Rotterdam
Boom Chicago
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Toomler Theater
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
Munttheater
Weert
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
Fulcotheater
IJsselstein
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Gooiland
Hilversum
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Willem
Papendrecht
vrijdag 03 april 2020
Stefano Keizers - Sorry Baby
Goudse Schouwburg, Gouda
Best of... Ton Kas
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
Maartje & Kine - Hoge Noot
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Klif, Nijmegen
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Eendracht, Gemert
Kommil Foo - Oogst
Cultuurcentrum Schoten, Schoten
De Fransse Eijkel - Subtropique
Cultura, Ede
Javier Guzman - Guzmán
Cinema Walburg, Hamont-Achel
Cameretten - Finalistentournee
C.C. De tippe, Vledder
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C-Mine, Genk
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 04 april 2020
Stefano Keizers - Sorry Baby
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theaterhotel Almelo, Almelo
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater RhederArt, Dieren
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater Ludens, Voorburg
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Gooiland, Hilversum
Pieter Derks
Theater De Veste, Delft
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Nina De La Parra - Gods wegen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater de Schuur, Zevenbergen
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater de Schalm, Veldhoven
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Purmaryn, Purmerend
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Omval, Diemen
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theater De Molen, Beuningen
The Silent Comedy
Theater de Bussel, Oosterhout
Eva Crutzen - Try Out
Theater De Boerderij, Huizen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Concordia, Haastrecht
Hans Kazàn / Steven Kazàn
Theater Berkelland, Eibergen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Lebbis - De Ervaring
Theater 't Speelhuis, Helmond
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Anuar - EERLIJK
Swanla Theater, Zevenhuizen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Venray, Venray
De Fransse Eijkel - Subtropique
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jim Speelmans - Huppathee
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Posttheater, Arnhem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Kommil Foo - Oogst
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Kennemer Theater, Beverwijk
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rayen Panday - Trigger
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Marco Lopes - Wees blij
DeMess, Naarden
Javier Guzman - Guzmán
De Velinx, Tongeren
Tineke Schouten - Highlights
De Molenberg, Delfzijl
Enge Buren - BASTA!
De Mattelier, Groenlo
Maartje & Kine
De Maaspoort, Venlo
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
de Berchplaets, Berghem
Ali B - Koorts
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
C.C. Myllesweerd, Mill
Oldenhermanns - Unsexed
C.C. Hillegom, Hillegom
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C-Mine, Genk
René van Meurs - Hunkert
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zondag 05 april 2020
Trevor Noah - Loud & Clear Tour 2020
Vorst Nationaal, Brussel
Daniël Arends / Sezgin Gülec
Toomler Theater, Amsterdam
Vet Kindercabaret - Kapot VET
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Flint, Amersfoort
Tommy Tiernan
Comedy Club Haug, Rotterdam
Malik Bentalha
Boom Chicago, Amsterdam
Ramadan Conference -Najib Amhali, Anuar en Roué Verveer
AFAS Live, Amsterdam
maandag 06 april 2020
Daniël Arends / David Linszen
Toomler Theater, Amsterdam
Plien & Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
René van Meurs - Hunkert
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Goudse Schouwburg, Gouda
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tommy Tiernan
Boom Chicago, Amsterdam
dinsdag 07 april 2020
Rayen Panday - Trigger
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kom, Nieuwegein
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Aan de Slinger, Houten
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Plien & Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Parktheater, Eindhoven
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Munttheater, Weert
Daan Boom - De Eerste
Leidse Schouwburg, Leiden
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Koningshof, Maassluis
Sanne Wallis de Vries - Kom
Fulcotheater, IJsselstein
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 08 april 2020
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Zaantheater, Zaandam
Karin Bloemen - Souvenirs
Wilminktheater, Enschede
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theaterhotel Almelo, Almelo
Tineke Schouten - Highlights
Theater Gooiland, Hilversum
Kommil Foo - Oogst
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Theater De Willem, Papendrecht