Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Zinin
Nijverdal
van Beresteyn
Veendam
Werftheater
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Agnietenhof
Tiel
C-Mine
Genk
C.C. De tippe
Vledder
Cinema Walburg
Hamont-Achel
Cultura
Ede
Cultuurcentrum Schoten
Schoten
De Eendracht
Gemert
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Klif
Nijmegen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Klooster
Woerden
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Jan van Besouw
Goirle
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Odeon
Zwolle
Spant!
Bussum
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Ludens
Voorburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C-Mine
Genk
C.C. Hillegom
Hillegom
C.C. Myllesweerd
Mill
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
de Berchplaets
Berghem
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Mattelier
Groenlo
De Molenberg
Delfzijl
De Velinx
Tongeren
DeMess
Naarden
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Swanla Theater
Zevenhuizen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Berkelland
Eibergen
Theater Concordia
Haastrecht
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Molen
Beuningen
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater De Veste
Delft
Theater Gooiland
Hilversum
Theater Ludens
Voorburg
Theater RhederArt
Dieren
Theaterhotel Almelo
Almelo
donderdag 02 april 2020
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater De Willem, Papendrecht
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Zinin, Nijverdal
Lenette van Dongen - Paradijskleier
van Beresteyn, Veendam
Flip Noorman - Love it!
Werftheater, Utrecht
Sara Kroos - Verte
Wilminktheater, Enschede
Brigitte Kaandorp - Eh...
Zuiderstrandtheater, Den Haag
vrijdag 03 april 2020
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Agnietenhof, Tiel
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C-Mine, Genk
Cameretten - Finalistentournee
C.C. De tippe, Vledder
Javier Guzman - Guzmán
Cinema Walburg, Hamont-Achel
De Fransse Eijkel - Subtropique
Cultura, Ede
Kommil Foo - Oogst
Cultuurcentrum Schoten, Schoten
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Eendracht, Gemert
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Klif, Nijmegen
Maartje & Kine - Hoge Noot
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
Best of... Ton Kas
Diligentia, Den Haag
Stefano Keizers - Sorry Baby
Goudse Schouwburg, Gouda
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Klooster, Woerden
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Jan van Besouw, Goirle
Lebbis - De Ervaring
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Marco Lopes - Wees blij
Lindenberg Theater, Nijmegen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Hoge Woerd, De Meern
Rayen Panday - Trigger
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Het Park, Hoorn
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Odeon, Zwolle
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Spant!, Bussum
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Rundfunk - Todesangstschrei
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Eva Crutzen - Try Out
Theater 't Pand, Gorinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater De Boerderij, Huizen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Griffioen, Amstelveen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Kampanje, Den Helder
Oldenhermanns - Unsexed
Theater De Leest, Waalwijk
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Purmaryn, Purmerend
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Ludens, Voorburg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sara Kroos - Verte
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 04 april 2020
René van Meurs - Hunkert
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C-Mine, Genk
Oldenhermanns - Unsexed
C.C. Hillegom, Hillegom
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
C.C. Myllesweerd, Mill
Ali B - Koorts
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
de Berchplaets, Berghem
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Maartje & Kine
De Maaspoort, Venlo
Enge Buren - BASTA!
De Mattelier, Groenlo
Tineke Schouten - Highlights
De Molenberg, Delfzijl
Javier Guzman - Guzmán
De Velinx, Tongeren
Marco Lopes - Wees blij
DeMess, Naarden
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Rayen Panday - Trigger
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kommil Foo - Oogst
Parktheater, Eindhoven
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Posttheater, Arnhem
Jim Speelmans - Huppathee
Schouwburg Hengelo, Hengelo
De Fransse Eijkel - Subtropique
Schouwburg Het Park, Hoorn
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Venray, Venray
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Anuar - EERLIJK
Swanla Theater, Zevenhuizen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Ervaring
Theater 't Speelhuis, Helmond
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Kazàn / Steven Kazàn
Theater Berkelland, Eibergen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Concordia, Haastrecht
Eva Crutzen - Try Out
Theater De Boerderij, Huizen
The Silent Comedy
Theater de Bussel, Oosterhout
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theater De Molen, Beuningen
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Omval, Diemen
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Purmaryn, Purmerend
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater de Schalm, Veldhoven
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater de Schuur, Zevenbergen
Nina De La Parra - Gods wegen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Pieter Derks
Theater De Veste, Delft
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Gooiland, Hilversum
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater Ludens, Voorburg
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater RhederArt, Dieren
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theaterhotel Almelo, Almelo