Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Werftheater
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Venray
Venray
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Spant!
Bussum
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
Cultura
Ede
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Eendracht
Gemert
C-Mine
Genk
Jan van Besouw
Goirle
Theater 't Pand
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Cinema Walburg
Hamont-Achel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Boerderij
Huizen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Klif
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Cultuurcentrum Schoten
Schoten
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadshoftheater Vianen
Vianen
C.C. De tippe
Vledder
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Leest
Waalwijk
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Odeon
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
de Berchplaets
Berghem
Theater De Molen
Beuningen
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater De Veste
Delft
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Omval
Diemen
Theater RhederArt
Dieren
Theater Berkelland
Eibergen
Parktheater
Eindhoven
C-Mine
Genk
De Mattelier
Groenlo
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Concordia
Haastrecht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Hillegom
Hillegom
Theater Gooiland
Hilversum
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Boerderij
Huizen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Myllesweerd
Mill
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
DeMess
Naarden
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Purmaryn
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Velinx
Tongeren
Theater de Schalm
Veldhoven
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
Theater Ludens
Voorburg
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
donderdag 02 april 2020
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Markant Uden, Uden
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Flip Noorman - Love it!
Werftheater, Utrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
van Beresteyn, Veendam
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Venray, Venray
vrijdag 03 april 2020
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Rundfunk - Todesangstschrei
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Ervaring
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Griffioen, Amstelveen
Rayen Panday - Trigger
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Spant!, Bussum
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Hoge Woerd, De Meern
Best of... Ton Kas
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Kampanje, Den Helder
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
De Fransse Eijkel - Subtropique
Cultura, Ede
Maartje & Kine - Hoge Noot
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Eendracht, Gemert
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C-Mine, Genk
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Jan van Besouw, Goirle
Eva Crutzen - Try Out
Theater 't Pand, Gorinchem
Stefano Keizers - Sorry Baby
Goudse Schouwburg, Gouda
Javier Guzman - Guzmán
Cinema Walburg, Hamont-Achel
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Het Park, Hoorn
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater De Boerderij, Huizen
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Klif, Nijmegen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Marco Lopes - Wees blij
Lindenberg Theater, Nijmegen
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Purmaryn, Purmerend
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
Kommil Foo - Oogst
Cultuurcentrum Schoten, Schoten
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Agnietenhof, Tiel
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Cameretten - Finalistentournee
C.C. De tippe, Vledder
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Ludens, Voorburg
Oldenhermanns - Unsexed
Theater De Leest, Waalwijk
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Klooster, Woerden
Sara Kroos - Verte
Zaantheater, Zaandam
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Odeon, Zwolle
zaterdag 04 april 2020
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theaterhotel Almelo, Almelo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Posttheater, Arnhem
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
de Berchplaets, Berghem
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theater De Molen, Beuningen
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Kennemer Theater, Beverwijk
Rayen Panday - Trigger
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Pieter Derks
Theater De Veste, Delft
Tineke Schouten - Highlights
De Molenberg, Delfzijl
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Omval, Diemen
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater RhederArt, Dieren
Hans Kazàn / Steven Kazàn
Theater Berkelland, Eibergen
Kommil Foo - Oogst
Parktheater, Eindhoven
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C-Mine, Genk
Enge Buren - BASTA!
De Mattelier, Groenlo
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Concordia, Haastrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lebbis - De Ervaring
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jim Speelmans - Huppathee
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Oldenhermanns - Unsexed
C.C. Hillegom, Hillegom
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Gooiland, Hilversum
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
De Fransse Eijkel - Subtropique
Schouwburg Het Park, Hoorn
Eva Crutzen - Try Out
Theater De Boerderij, Huizen
René van Meurs - Hunkert
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
C.C. Myllesweerd, Mill
Stefano Keizers - Sorry Baby
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Marco Lopes - Wees blij
DeMess, Naarden
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
The Silent Comedy
Theater de Bussel, Oosterhout
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Nina De La Parra - Gods wegen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Javier Guzman - Guzmán
De Velinx, Tongeren
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater de Schalm, Veldhoven
Maartje & Kine
De Maaspoort, Venlo
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Venray, Venray
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater Ludens, Voorburg
Ali B - Koorts
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten