Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater de Stoep
Spijkenisse
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Venray
Venray
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
07:30
Diligentia
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
00:00
Schuur
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Leidse Schouwburg
Leiden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Musis
Arnhem
Chassé Theater
Breda
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Fulcotheater
IJsselstein
Singer Theater
Laren
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Kom
Nieuwegein
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Schaffelaartheater
Barneveld
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Cultura
Ede
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Harmonie
Leeuwarden
Veluvine
Nunspeet
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Sneek
Sneek
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
vrijdag 03 mei 2019
Javier Guzman - Guzmán
S.C.C. De Ruchte, Someren
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kommil Foo - Oogst
Scheldetheater, Terneuzen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Schalm, Veldhoven
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Venray, Venray
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 04 mei 2019
Thomas Smith - De jaren van verstand
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Hofnar, Valkenswaard
maandag 06 mei 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Flint, Amersfoort
20:15
Victor Luis Van Es - Stille Strijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
07:30
Start-Up Comedy met Jim Speelmans en ontbijt
Diligentia, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Leidse Schouwburg, Leiden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ali B. - Koorts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 07 mei 2019
Kiki Schippers - Waar
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Veste, Delft
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Wilminktheater, Enschede
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schuur, Haarlem
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Leidse Schouwburg, Leiden
De Partizanen - Het leven an sich
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater aan de Schie, Schiedam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Odeon, Zwolle
woensdag 08 mei 2019
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Tineke Schouten - Highlights
Flint, Amersfoort
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Musis, Arnhem
Karin Bloemen - Souvenirs
Chassé Theater, Breda
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Chassé Theater, Breda
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Veste, Delft
20:15
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Diligentia, Den Haag
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Thomas Acda - Motel
Deventer Schouwburg, Deventer
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Parktheater, Eindhoven
Theo Nijland - En de rest is onzin
Goudse Schouwburg, Gouda
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Matroesjka - Brainwash
Theater 't Speelhuis, Helmond
Dolf Jansen - Bijna
Cpunt Theater, Hoofddorp
Patrick Laureij
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Ploeg Ultimatum
Fulcotheater, IJsselstein
Richard Groenendijk - Om Alles!
Singer Theater, Laren
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Harmonie, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Kom, Nieuwegein
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Kommil Foo - Oogst
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Zuidplein, Rotterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Sneek, Sneek
20:30
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 09 mei 2019
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Paul de Leeuw - Vette Pech!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Arjen Lubach
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Yentl en de Boer - Magie
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
Alex Ploeg Ultimatum
Schaffelaartheater, Barneveld
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Patrick Laureij
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Dolf Jansen - Bijna
Cultura, Ede
Kiki Schippers - Waar
ATLAS Theater, Emmen
Thomas Acda - Motel
Theater de Koornbeurs, Franeker
Nathalie Baartman - Breek
De Oosterpoort, Groningen
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Maarten van den Berg - Alleen pinguïns zijn zwart-wit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Harmonie, Leeuwarden
Arie & Silvester - Wie?!
Veluvine, Nunspeet
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Purmaryn, Purmerend
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Sneek, Sneek
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Lampegiet, Veenendaal