CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 22 feb
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Lampegiet
Veenendaal
van Beresteyn
Veendam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Hoftheater
Raalte
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
Ledeltheater
Oostburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Het Veur Theater
Leidschendam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater 't Speelhuis
Helmond
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Reggehof
Goor
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Cultura
Ede
De Meerpaal
Dronten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
Spant!
Bussum
20:30
BREStheater
Brielle
Het Evertshuis
Bodegraven
De Kattendans
Bergeijk
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
Arenbergschouwburg
Antwerpen
12:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Apollofirst Theater
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
za 23 feb
Zaantheater
Zaandam
De Speeldoos
Vught
Theater Ludens
Voorburg
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater de Blauwe Kei
Veghel
00:00
Agnietenhof
Tiel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Sneek
Sneek
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
DOK 6
Panningen
DOK 6
Panningen
20:15
Theater Carrousel
Ommen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Lochem
Lochem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Martiniplaza
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
De Meerpaal
Dronten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater De Omval
Diemen
Deventer Schouwburg
Deventer

vrijdag 22 februari 2019

20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels Theater De Klinker, Winschoten
00:00
Oeloek - Droeftoeters Theater Ludens, Voorburg
Louise Korthals - Alles is er Theater De Lampegiet, Veenendaal
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) van Beresteyn, Veendam
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Thomas Smith - De jaren van verstand Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Brigitte Kaandorp - Eh... Theater aan de Schie, Schiedam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kasper van der Laan - Gewapend karton TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater De Verwachting, Ritthem
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Hoftheater, Raalte
Karin Bloemen - Souvenirs Theater de Purmaryn, Purmerend
Freek de Jonge - De Suppoost Theater De Lievekamp, Oss
Maartje & Kine - Vibrato Theater de Bussel, Oosterhout
ANNE & LISA - Weltschmerz Ledeltheater, Oostburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Het Veur Theater, Leidschendam
Thomas Acda - Motel Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Arie & Silvester - Wie?! Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater Aan de Slinger, Houten
Claudia de Breij - Nu Schouwburg Het Park, Hoorn
Yentl en de Boer - Magie Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Stefano Keizers - Erg Heel Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Patrick Laureij Theater 't Speelhuis, Helmond
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Tineke Schouten - Highlights Theater de Voorveghter, Hardenberg
Richard Groenendijk - Om Alles! De Reggehof, Goor
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Pieter Derks - Voor wat het waard is ATLAS Theater, Emmen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Cultura, Ede
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu De Meerpaal, Dronten
Kiki Schippers - Waar Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Henry van Loon - Onze Henry Schouwburg Amphion, Doetinchem
Javier Guzman - Guzmán Theater De Omval, Diemen
00:00
Marco Lopes - Moedt Theater PePijn, Den Haag
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Diligentia, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan! Podium Hoge Woerd, De Meern
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Spant!, Bussum
20:30
Max van den Burg - Paasbest BREStheater, Brielle
Johan Goossens - Vlam Het Evertshuis, Bodegraven
Alex Ploeg Ultimatum De Kattendans, Bergeijk
Matroesjka - Brainwash De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Posttheater, Arnhem
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly Arenbergschouwburg, Antwerpen
12:30
Lunchpauzeverhalen - Oek de Jong De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa Apollofirst Theater, Amsterdam
Anne-Marie Jung - Ram DeLaMar, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Nathalie Baartman - Breek Meervaart, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater de Griffioen, Amstelveen
Jeroen van Merwijk - Lucky Flint, Amersfoort
00:00
Sounds Niets te verliezen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch

zaterdag 23 februari 2019

Ronald Snijders - Groot Succes 2 Zaantheater, Zaandam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald De Speeldoos, Vught
Jan Beuving - Rotatie Theater Ludens, Voorburg
20:00
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid De Maaspoort, Venlo
20:30
Max van den Burg - Paasbest Theater de Blauwe Kei, Veghel
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Agnietenhof, Tiel
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater Geert Teis, Stadskanaal
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater Sneek, Sneek
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater de Purmaryn, Purmerend
Emilio Guzman - Kom dan! Theater de Purmaryn, Purmerend
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater De Willem, Papendrecht
Kiki Schippers - Waar DOK 6, Panningen
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd DOK 6, Panningen
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater Carrousel, Ommen
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Theater de Kom, Nieuwegein
Lenette van Dongen - Paradijskleier Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Schouwburg Ogterop, Meppel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Koningshof, Maassluis
Louise Korthals - Alles is er Schouwburg Lochem, Lochem
Martijn Koning - Koning van de dieren Agora Theater Lelystad, Lelystad
Arie & Silvester - Wie?! Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Rayen Panday - Fenomeen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Murth Mossel - Pauwer Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Maartje & Kine - Vibrato C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Henry van Loon - Onze Henry Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Tineke Schouten - Highlights Martiniplaza, Groningen
Thomas Acda - Motel Goudse Schouwburg, Gouda
Javier Guzman - Guzmán Theater 't Pand, Gorinchem
Freek de Jonge - De Suppoost Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Niet Schieten! - Tijd voor een trio Theater Berkelland, Eibergen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu De Meerpaal, Dronten
Yentl en de Boer - Magie Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest Theater De Omval, Diemen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Deventer Schouwburg, Deventer
Pagina 1