Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. De Herbakker
Eeklo
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
20:00
Capitole
Gent
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Minard Schouwburg
Gent
Minard Schouwburg
Gent
C.C. De Werf
Aalst
C.C. De Werf
Aalst
Capitole
Gent
Minard Schouwburg
Gent
Capitole
Gent
Capitole
Gent
Capitole
Gent
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
C.C. De Werf
Aalst
C.C. De Plomblom
Ninove
C.C. Lokeren
Lokeren
20:00
Capitole
Gent
Capitole
Gent
Capitole
Gent
Capitole
Gent
Capitole
Gent
Capitole
Gent
Capitole
Gent
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
C.C. Den Hoogen Pad
Adegem
20:00
Capitole
Gent
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
20:00
C.C. Belgica
Dendermonde
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
20:00
Vooruit
Gent
Capitole
Gent
Capitole
Gent
C.C. Biekorf
Lebbeke
Leietheater
Deinze
C.C. Zoetegem
Zottegem
C.C. De Steenoven
Herzele
C.C. Lokeren
Lokeren
Vooruit
Gent
C.C. De Werf
Aalst
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
20:00
J.C. Ronse
Ronse/Renaix
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
Cultuurhuis EMotia
Erpe-Mere
Theaterzaal Roxy
Temse
De Pit Buggenhout
Buggenhout
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
Capitole
Gent
C.C. Evergem
Evergem
C.C. Evergem
Evergem
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
C.C. Lokeren
Lokeren
C.C. Nova
Wetteren
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
C.C. Belgica
Dendermonde
C.C. Lokeren
Lokeren
C.C. De Plomblom
Ninove
20:00
Capitole
Gent
De Pit Buggenhout
Buggenhout
20:00
Capitole
Gent
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
C.C. De Werf
Aalst
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
C.C. Evergem
Evergem
C.C. De Herbakker
Eeklo
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
Capitole
Gent
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
donderdag 08 december 2022
Bas Birker - in blijde verachting
C.C. De Herbakker, Eeklo
zaterdag 17 december 2022
Bas Birker - in blijde verachting
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
zaterdag 07 januari 2023
20:00
Kamal Kharmach
Capitole, Gent
donderdag 12 januari 2023
Bas Birker - in blijde verachting
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Paulien Cornelisse - Aanstalten
Minard Schouwburg, Gent
vrijdag 13 januari 2023
Paulien Cornelisse - Aanstalten
Minard Schouwburg, Gent
woensdag 25 januari 2023
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. De Werf, Aalst
donderdag 26 januari 2023
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. De Werf, Aalst
donderdag 02 februari 2023
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Capitole, Gent
vrijdag 03 februari 2023
Bas Birker - in blijde verachting
Minard Schouwburg, Gent
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Capitole, Gent
zaterdag 04 februari 2023
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Capitole, Gent
zondag 05 februari 2023
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Capitole, Gent
zondag 19 februari 2023
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
woensdag 08 maart 2023
Bas Birker - in blijde verachting
C.C. De Werf, Aalst
vrijdag 10 maart 2023
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. De Plomblom, Ninove
donderdag 16 maart 2023
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. Lokeren, Lokeren
vrijdag 17 maart 2023
20:00
TAFKAL
Capitole, Gent
zaterdag 25 maart 2023
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Capitole, Gent
donderdag 13 april 2023
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Capitole, Gent
vrijdag 14 april 2023
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Capitole, Gent
woensdag 17 mei 2023
Alex Agnew - Wake me up when it's over
Capitole, Gent
vrijdag 02 juni 2023
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Capitole, Gent
zaterdag 03 juni 2023
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Capitole, Gent
vrijdag 29 september 2023
René van Meurs - 2636
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
woensdag 11 oktober 2023
20:00
Robrecht van den Thoren - Het derde oog
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
vrijdag 13 oktober 2023
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
C.C. Den Hoogen Pad, Adegem
woensdag 25 oktober 2023
20:00
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
Capitole, Gent
vrijdag 27 oktober 2023
Michael van Peel - Welcome to the rebellion
Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
zaterdag 28 oktober 2023
20:00
Raf Coppens
C.C. Belgica, Dendermonde
vrijdag 10 november 2023
Michael van Peel - Welcome to the rebellion
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
donderdag 16 november 2023
20:00
Guga Baúl / Jonas Van Thielen
Vooruit, Gent
woensdag 29 november 2023
Lieven Scheire - Artificiële Intelligentie
Capitole, Gent
donderdag 30 november 2023
Lieven Scheire - Artificiële Intelligentie
Capitole, Gent
donderdag 07 december 2023
Michael van Peel - Welcome to the rebellion
C.C. Biekorf, Lebbeke
zaterdag 09 december 2023
Michael van Peel - Welcome to the rebellion
Leietheater, Deinze
Grof geschud - Kroost
C.C. Zoetegem, Zottegem
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
C.C. De Steenoven, Herzele
vrijdag 15 december 2023
Michael van Peel - Welcome to the rebellion
C.C. Lokeren, Lokeren
donderdag 21 december 2023
Michael van Peel - Welcome to the rebellion
Vooruit, Gent
vrijdag 22 december 2023
Grof geschud - Kroost
C.C. De Werf, Aalst
vrijdag 12 januari 2024
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
20:00
Sven de Leijer - Liefde voor publiek
J.C. Ronse, Ronse/Renaix
zaterdag 13 januari 2024
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
donderdag 18 januari 2024
Michael van Peel - Welcome to the rebellion
Cultuurhuis EMotia, Erpe-Mere
vrijdag 19 januari 2024
Michael van Peel - Welcome to the rebellion
Theaterzaal Roxy, Temse
zaterdag 20 januari 2024
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
De Pit Buggenhout, Buggenhout
woensdag 31 januari 2024
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
donderdag 01 februari 2024
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
woensdag 07 februari 2024
Grof geschud - Kroost
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
woensdag 21 februari 2024
20:00
Lieven Scheire - A.i.
Capitole, Gent
donderdag 22 februari 2024
20:00
Lieven Scheire - A.i.
Capitole, Gent
vrijdag 23 februari 2024
Lieven Scheire - Artificiële Intelligentie
Capitole, Gent
donderdag 29 februari 2024
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
C.C. Evergem, Evergem
vrijdag 01 maart 2024
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
C.C. Evergem, Evergem
zaterdag 09 maart 2024
Jan Jaap van der Wal - Geen Stem
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
zaterdag 16 maart 2024
Grof geschud - Kroost
C.C. Lokeren, Lokeren
woensdag 27 maart 2024
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
C.C. Nova, Wetteren
vrijdag 29 maart 2024
Kirsten van Teijn - JALOEZIE IS EEN BITCH
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
donderdag 11 april 2024
Grof geschud - Kroost
C.C. Belgica, Dendermonde
zaterdag 13 april 2024
Jan Jaap van der Wal - Geen Stem
C.C. Lokeren, Lokeren
zondag 14 april 2024
Jan Jaap van der Wal - Geen Stem
C.C. De Plomblom, Ninove
vrijdag 19 april 2024
20:00
Hetty Helsmoortel - Missie 2023
Capitole, Gent
zaterdag 20 april 2024
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
De Pit Buggenhout, Buggenhout
20:00
Gili "raar, Hè?!"
Capitole, Gent
zaterdag 04 mei 2024
Jan Jaap van der Wal - Geen Stem
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
woensdag 08 mei 2024
Jan Jaap van der Wal - Geen Stem
C.C. De Werf, Aalst
vrijdag 10 mei 2024
Grof geschud - Kroost
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
zaterdag 11 mei 2024
Grof geschud - Kroost
C.C. Evergem, Evergem
dinsdag 14 mei 2024
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
C.C. De Herbakker, Eeklo