Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Skâns
Gorredijk
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Musis
Arnhem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Suikerfabriek
Groningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg
Brugge
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
cc Binder
Puurs
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Domijnen
Sittard
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Metropool
Hengelo
19:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Suikerfabriek
Groningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg
Brugge
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Capitole
Gent
cc Binder
Puurs
Diligentia
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Suikerfabriek
Groningen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
Capitole
Gent
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Suikerfabriek
Groningen
20:00
Oude Suikerfabriek
Groningen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
22:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Markant Uden
Uden
15:00
Openluchttheater Elsrijk
Amstelveen
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Suikerfabriek
Groningen
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
maandag 29 mei 2023
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Live
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 30 mei 2023
20:30
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Patrick Laureij - Live
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers
Theater 't Speelhuis, Helmond
woensdag 31 mei 2023
20:15
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers
De Muze, Noordwijk
20:15
Merijn Scholten - Team Solo
De Oosterpoort, Groningen
Jochem Myjer - Net alsof
De Skâns, Gorredijk
20:30
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Diligentia, Den Haag
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Musis, Arnhem
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
De Fabriekstour - Comedytrain
Oude Suikerfabriek, Groningen
Pieter Derks - Uit Het Niets
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
René Van Meurs - 2636
Schouwburg de Lawei, Drachten
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Stadsschouwburg, Brugge
Alex Agnew - Wake me up when it's over
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kasper van der Laan - Warm
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Martijn Crins en Maarten Westra Hoekzema - dubbelprogramma
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Theater de Spiegel, Zwolle
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Zaantheater, Zaandam
donderdag 01 juni 2023
Alex Agnew - Wake me up when it's over
cc Binder , Puurs
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
De Domijnen, Sittard
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Blauwe Vinkjes - Nu Al Een Hit
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Jay Francis
Diligentia, Den Haag
20:00
Comedy Tunes Comedy Night
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
19:30
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
De Fabriekstour - Ronald Goedemondt
Oude Suikerfabriek, Groningen
20:30
Marlon Kicken - Draadloos
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Parktheater, Eindhoven
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Herman van Veen - De voorstelling
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Stadsschouwburg, Brugge
Pieter Derks - Uit Het Niets
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
René Van Meurs - 2636
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Patrick Laureij - Live
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jochem Myjer - Net alsof
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
vrijdag 02 juni 2023
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Capitole, Gent
Alex Agnew - Wake me up when it's over
cc Binder , Puurs
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Diligentia, Den Haag
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
De Fabriekstour - Henry van Loon
Oude Suikerfabriek, Groningen
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Herman van Veen - De voorstelling
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Schouwburg Venray, Venray
20:00
TAFKAL
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Van Der Laan & Woe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Uit Het Niets
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Lebbis en Jansen - SUBLIEM (Oudejaars 2023)
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jay Francis
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Theater De Veste, Delft
20:15
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers
Theater De Willem, Papendrecht
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Rosa Da Silva - Dat wil je
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Patrick Laureij - Live
Theater Zuidplein, Rotterdam
zaterdag 03 juni 2023
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Capitole, Gent
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
DeLaMar, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Diligentia, Den Haag
20:15
Herman van Veen - De voorstelling
Flint, Amersfoort
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
De Suikerfabriek - René van Meurs
Oude Suikerfabriek, Groningen
20:00
De Fabriekstour - Henry van Loon
Oude Suikerfabriek, Groningen
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
22:30
Lebbis en Jansen - SUBLIEM (Oudejaars 2023)
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Rosa Da Silva - Dat wil je
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Jay Francis
Zaantheater, Zaandam
zondag 04 juni 2023
20:15
Herman van Veen - De voorstelling
Flint, Amersfoort
20:00
Jay Francis
Markant Uden, Uden
15:00
Niet Schieten! - Mannen van Niks
Openluchttheater Elsrijk, Amstelveen
15:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
De fabriekstour - Arjen Lubach
Oude Suikerfabriek, Groningen
maandag 05 juni 2023
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Beatrix Theater, Utrecht
Lewis Black
Meervaart, Amsterdam
Andries Tunru - In Theorie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 06 juni 2023
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Russell Kane
Boom Chicago, Amsterdam