Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Cafe The Joker
Antwerpen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Het Depot
Leuven
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
18:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
21:30
DeLaMar
Amsterdam
Apollofirst Theater
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
18:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Figi Theater
Zeist
DeLaMar
Amsterdam
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:45
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
19:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Chassé Theater
Breda
20:30
Chassé Theater
Breda
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:30
Werftheater
Utrecht
21:30
Werftheater
Utrecht
21:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Ludens
Voorburg
14:30
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
21:00
Theater Dakota
Den Haag
19:00
Theater Dakota
Den Haag
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
19:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
18:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
De Maaspoort
Venlo
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Eendracht
Gemert
Chassé Theater
Breda
20:30
Dorpshuis 't Zoetzand
Beusichem
21:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
van Beresteyn
Veendam
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
18:30
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Schouwburg Odeon
Zwolle
21:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
22:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
18:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:15
Orpheus
Apeldoorn
19:00
Orpheus
Apeldoorn
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
21:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:30
Hoftheater
Raalte
19:00
Hoftheater
Raalte
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
21:15
DeMess
Naarden
19:30
DeMess
Naarden
20:00
De Zwerver
Oostende
21:45
De Toegift
Den Hoorn
zondag 20 september 2020
19:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Oosterpoort, Groningen
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Cafe The Joker, Antwerpen
maandag 21 september 2020
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Legacy: Lalah Hathaway sings Donny Hathaway
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Het Depot, Leuven
Man, man, man, de Podcast
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 22 september 2020
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
18:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
My Dad Wrote A Porno
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Man, man, man, de Podcast
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
DeLaMar, Amsterdam
21:30
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
DeLaMar, Amsterdam
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Apollofirst Theater, Amsterdam
woensdag 23 september 2020
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Theater de Spiegel, Zwolle
Steef de Jong - SISI BOY
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
18:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Figi Theater, Zeist
Drew Lynch
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:45
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
19:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Chassé Theater, Breda
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Chassé Theater, Breda
donderdag 24 september 2020
Maartje & Kine - Speelbeesten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Werftheater, Utrecht
21:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Werftheater, Utrecht
21:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Arie Koomen / Edo Berger / Jacob Spoelstra / Wilko Terwijn - Comedy Cl
TivoliVredenburg, Utrecht
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater Ludens, Voorburg
14:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Theater De Veste, Delft
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Theater De Veste, Delft
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Theater de Speeldoos, Baarn
21:00
Anuar - Eerlijk
Theater Dakota, Den Haag
19:00
Anuar - Eerlijk
Theater Dakota, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Venray, Venray
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Venray, Venray
Martijn Kardol - Welkom
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amphion, Doetinchem
18:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
Henry van Loon - Onze Henry
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Cabarestafette
De Maaspoort, Venlo
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Eendracht, Gemert
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Chassé Theater, Breda
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Dorpshuis 't Zoetzand, Beusichem
vrijdag 25 september 2020
21:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Martijn Kardol - Welkom
van Beresteyn, Veendam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Theater de Spiegel, Zwolle
Dorine Wiersma / Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Bellevue, Amsterdam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
18:30
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jacques Vermeire - Van 7 tot 77
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Schouwburg Odeon, Zwolle
21:30
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg de Lawei, Drachten
19:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Podium Hoge Woerd, De Meern
22:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Podium Hoge Woerd, De Meern
18:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:15
Yentl en de Boer - Kampvuursessies
Orpheus, Apeldoorn
19:00
Yentl en de Boer - Kampvuursessies
Orpheus, Apeldoorn
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
21:30
Pieter Derks - Voor wat het waard is
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
Pieter Derks - Voor wat het waard is
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:30
Jandino - Opgefokt
Hoftheater, Raalte
19:00
Jandino - Opgefokt
Hoftheater, Raalte
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Het Kielzog, Hoogezand
21:15
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
DeMess, Naarden
19:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
DeMess, Naarden
20:00
Midwestcomedyfest - Op En Tent
De Zwerver, Oostende
21:45
Johan Goossens - In het beste geval
De Toegift, Den Hoorn