Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
HAN Campustheater
Nijmegen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Zaantheater
Zaandam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Kleine Komedie
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
C.C. De tippe
Vledder
Zaantheater
Zaandam
Scheldetheater
Terneuzen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Energiehuis
Dordrecht
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
De Kleine Komedie
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
Meervaart
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theater de Kampanje
Den Helder
Zalencentrum De Colle
Kollum
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
Orpheus
Apeldoorn
14:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Lux
Nijmegen
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Huis van Eemnes
Eemnes
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
donderdag 20 februari 2020
Piepschuim - Grote Woorden
HAN Campustheater, Nijmegen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lebbis - De Ervaring
Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schaffelaartheater, Barneveld
Najib Amhali - Waar was ik?
Scheldetheater, Terneuzen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Cabarestafette
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Martiniplaza, Groningen
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Cultura, Ede
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Enge Buren - BASTA!
Figi Theater, Zeist
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Ali B - Koorts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Anuar - EERLIJK
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Daan Boom - De Eerste
Parktheater, Eindhoven
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
vrijdag 21 februari 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater De Tuin, Leusden
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Odeon, Zwolle
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Werftheater, Utrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Oldenhermanns - Unsexed
C.C. De tippe, Vledder
Stefano Keizers - Sorry Baby
Zaantheater, Zaandam
Najib Amhali - Waar was ik?
Scheldetheater, Terneuzen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Agnietenhof, Tiel
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Rayen Panday - Trigger
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Enge Buren - BASTA!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
21:00
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
SplotsZ, Roelofarendsveen
zaterdag 22 februari 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Rayen Panday - Trigger
Energiehuis, Dordrecht
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Werftheater, Utrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Meervaart, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
Flint, Amersfoort
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Kampanje, Den Helder
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Zalencentrum De Colle, Kollum
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schaffelaartheater, Barneveld
Najib Amhali - Waar was ik?
Scheldetheater, Terneuzen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Het Evertshuis, Bodegraven
Marcel Hensema - Alles in de hens
Orpheus, Apeldoorn
14:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Daan Boom - De Eerste
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dave Chappelle
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Man, man, man, de Podcast
Lux, Nijmegen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Koningshof, Maassluis
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Enge Buren - BASTA!
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Huis van Eemnes, Eemnes
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Veste, Delft
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Zaantheater, Zaandam
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Theater De Verbeelding, Purmerend
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
zondag 23 februari 2020
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht