Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Spant!
Bussum
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Veste
Delft
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Kulturhus
Denekamp
S.C.C. De Ruchte
Someren
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Posttheater
Arnhem
DeLaMar
Amsterdam
Perron-3
Rosmalen
Deventer Schouwburg
Deventer
Posttheater
Arnhem
Singer Theater
Laren
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Kik
Elst
Spant!
Bussum
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Maaspoort
Venlo
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Het Trefpunt
Warmond
Capitole
Gent
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater De Omval
Diemen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater PePijn
Den Haag
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater De Leest
Waalwijk
De Meerpaal
Dronten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Wiese
Schalkwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Podium Mozaiek
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Perron-3
Rosmalen
Chassé Theater
Breda
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
DeLaMar
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Veste
Delft
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Venray
Venray
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Walhalla
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Wilminktheater
Enschede
De Velinx
Tongeren
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Nova Kiel
Antwerpen
CC De Warandepoort
Tervuren
Theater de Kampanje
Den Helder
C.C. De Werf
Aalst
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Meervaart
Amsterdam
C.C. Breughelzaal
Bree
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Diligentia
Den Haag
De Domijnen
Sittard
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater PePijn
Den Haag
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vrijdag 24 april 2020
Enge Buren - BASTA!
Spant!, Bussum
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dick Swaab
Theater De Veste, Delft
De Fransse Eijkel - Subtropique
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Claudia de Breij - NU
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Kulturhus, Denekamp
Cameretten - Finalistentournee
S.C.C. De Ruchte, Someren
Best of... Ton Kas
Agnietenhof, Tiel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Anuar - EERLIJK
Posttheater, Arnhem
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Perron-3, Rosmalen
zaterdag 25 april 2020
Tineke Schouten - Highlights
Deventer Schouwburg, Deventer
The Silent Comedy
Posttheater, Arnhem
Stefano Keizers - Sorry Baby
Singer Theater, Laren
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
René van Meurs - Hunkert
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater de Kom, Nieuwegein
Nathalie Baartman - Breek
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater De Kik, Elst
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Spant!, Bussum
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Marco Lopes - Wees blij
Theater de Bussel, Oosterhout
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Louise Korthals
De Maaspoort, Venlo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Het Trefpunt, Warmond
Kommil Foo - Oogst
Capitole, Gent
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Johan Goossens - Try Out
Theater De Omval, Diemen
Javier Guzman - Guzmán
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Orpheus, Apeldoorn
Jacques Vermeire
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Henry van Loon - Onze Henry
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Wilminktheater, Enschede
Groninger Studenten Cabaret Festival
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater PePijn, Den Haag
Eva Crutzen - Try Out
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Enge Buren - BASTA!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Leest, Waalwijk
Claudia de Breij - NU
De Meerpaal, Dronten
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Cameretten - Finalistentournee
De Wiese, Schalkwijk
Best of... Ton Kas
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Anuar - EERLIJK
Podium Mozaiek, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Perron-3, Rosmalen
zondag 26 april 2020
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 28 april 2020
Rutger Bregman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Veste, Delft
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
woensdag 29 april 2020
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Schouwburg Venray, Venray
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Orpheus, Apeldoorn
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Theater Walhalla, Rotterdam
Rundfunk - Todesangstschrei
Goudse Schouwburg, Gouda
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Veste, Delft
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Wilminktheater, Enschede
Kommil Foo - Oogst
De Velinx, Tongeren
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Nova Kiel, Antwerpen
Javier Guzman - Guzmán
CC De Warandepoort, Tervuren
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Kampanje, Den Helder
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. De Werf, Aalst
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Flip Noorman - Love it!
Theater Bellevue, Amsterdam
Eva Crutzen - Try Out
Theater Bouwkunde, Deventer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
Brendan Schaub
Meervaart, Amsterdam
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Breughelzaal, Bree
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Hengelo, Hengelo
donderdag 30 april 2020
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Schouwburg Venray, Venray
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Theater Walhalla, Rotterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Rundfunk - Todesangstschrei
Diligentia, Den Haag
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
De Domijnen, Sittard
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Spiegel, Zwolle
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Ogterop, Meppel
Marco Lopes - Wees blij
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen
De Maaspoort, Venlo
Lebbis - De Ervaring
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kommil Foo - Oogst
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen