Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
De Klif
Nijmegen
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
00:00
Theater Idea
Soest
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
van Beresteyn
Veendam
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Zalencentrum de Treemter
Balk
Theater 't Web
Bleiswijk
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Pand P
Eindhoven
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Capitole
Gent
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
00:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
De Muze
Noordwijk
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Agnietenhof
Tiel
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
15:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
15:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
15:30
Lourdeskerk
Scheveningen
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Capitole
Gent
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schuur
Haarlem
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Stadstheater Arnhem
Arnhem
00:00
Diligentia
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Sneek
Sneek
vrijdag 14 februari 2020
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Klif, Nijmegen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Zuidplein, Rotterdam
Fresku - Voordat het te laat is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater Sneek, Sneek
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater Idea, Soest
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Scheldetheater, Terneuzen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Agnietenhof, Tiel
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
van Beresteyn, Veendam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Daan Boom - De Eerste
Zaantheater, Zaandam
20:15
Murth Mossel - #NoFilter
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Figi Theater, Zeist
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Het Musiater, Zevenaar
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 15 februari 2020
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Meervaart, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Zalencentrum de Treemter, Balk
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater 't Web, Bleiswijk
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Weijer, Boxmeer
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Veste, Delft
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Kasper van Kooten - Speeltijd
Diligentia, Den Haag
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Rayen Panday - Trigger
Theater De Omval, Diemen
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Man, man, man, de Podcast
Pand P, Eindhoven
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Najib Amhali - Waar was ik?
Capitole, Gent
Lebbis - De Ervaring
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Fulcotheater, IJsselstein
Leids cabaret festival 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Het Veur Theater, Leidschendam
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Kom, Nieuwegein
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Muze, Noordwijk
00:00
René van Meurs - Hunkert
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Ali B - Koorts
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Overasselt Theater, Overasselt
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Sara Kroos - Verte
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agnietenhof, Tiel
20:15
Daan Boom - De Eerste
Het Klooster, Woerden
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Kaasfabriek , Wormer
zondag 16 februari 2020
15:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Meervaart, Amsterdam
20:15
Enge Buren - BASTA!
Diligentia, Den Haag
15:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Gooiland, Hilversum
15:30
Sjaak Bral
Lourdeskerk, Scheveningen
20:00
Man, Man, Man De Podcast
Hedon, Zwolle
maandag 17 februari 2020
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Capitole, Gent
dinsdag 18 februari 2020
20:15
Ali B - Koorts
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Veste, Delft
Najib Amhali - Waar was ik?
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schuur, Haarlem
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 19 februari 2020
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Hof 88, Almelo
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts
Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadstheater Arnhem, Arnhem
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parktheater, Eindhoven
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - De Ervaring
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daan Boom - De Eerste
Theater Sneek, Sneek
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Sneek, Sneek