Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Schalm
Veldhoven
De Velinx
Tongeren
Theater de Stoep
Spijkenisse
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Het Dorpshuis
Nigtevecht
DeMess
Naarden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Myllesweerd
Mill
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Boerderij
Huizen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Gooiland
Hilversum
C.C. Hillegom
Hillegom
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Concordia
Haastrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Mattelier
Groenlo
C-Mine
Genk
Parktheater
Eindhoven
Theater Berkelland
Eibergen
Theater RhederArt
Dieren
Theater De Omval
Diemen
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Molen
Beuningen
de Berchplaets
Berghem
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Comedy Club Haug
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Vorst Nationaal
Brussel
Toomler Theater
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Boom Chicago
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Toomler Theater
Amsterdam
Munttheater
Weert
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
Koningshof
Maassluis
Leidse Schouwburg
Leiden
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Zaantheater
Zaandam
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Meenthe
Steenwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
De Muze
Noordwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Lochem
Lochem
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Gooiland
Hilversum
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
NTGent
Gent
zaterdag 04 april 2020
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater de Schalm, Veldhoven
Javier Guzman - Guzmán
De Velinx, Tongeren
Nina De La Parra - Gods wegen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Purmaryn, Purmerend
The Silent Comedy
Theater de Bussel, Oosterhout
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Marco Lopes - Wees blij
DeMess, Naarden
Stefano Keizers - Sorry Baby
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
C.C. Myllesweerd, Mill
René van Meurs - Hunkert
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Eva Crutzen - Try Out
Theater De Boerderij, Huizen
De Fransse Eijkel - Subtropique
Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Gooiland, Hilversum
Oldenhermanns - Unsexed
C.C. Hillegom, Hillegom
Jim Speelmans - Huppathee
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lebbis - De Ervaring
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Concordia, Haastrecht
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Enge Buren - BASTA!
De Mattelier, Groenlo
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C-Mine, Genk
Kommil Foo - Oogst
Parktheater, Eindhoven
Hans Kazàn / Steven Kazàn
Theater Berkelland, Eibergen
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater RhederArt, Dieren
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Omval, Diemen
Tineke Schouten - Highlights
De Molenberg, Delfzijl
Pieter Derks
Theater De Veste, Delft
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rayen Panday - Trigger
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Kennemer Theater, Beverwijk
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theater De Molen, Beuningen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
de Berchplaets, Berghem
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Posttheater, Arnhem
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theaterhotel Almelo, Almelo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 05 april 2020
Tommy Tiernan
Comedy Club Haug, Rotterdam
Vet Kindercabaret - Kapot VET
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Trevor Noah - Loud & Clear Tour 2020
Vorst Nationaal, Brussel
Daniël Arends / Sezgin Gülec
Toomler Theater, Amsterdam
Ramadan Conference -Najib Amhali, Anuar en Roué Verveer
AFAS Live, Amsterdam
Malik Bentalha
Boom Chicago, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Flint, Amersfoort
maandag 06 april 2020
René van Meurs - Hunkert
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Plien & Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Goudse Schouwburg, Gouda
Tommy Tiernan
Boom Chicago, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends / David Linszen
Toomler Theater, Amsterdam
dinsdag 07 april 2020
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Munttheater, Weert
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kom, Nieuwegein
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Koningshof, Maassluis
Daan Boom - De Eerste
Leidse Schouwburg, Leiden
Sanne Wallis de Vries - Kom
Fulcotheater, IJsselstein
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Aan de Slinger, Houten
Plien & Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Parktheater, Eindhoven
Rayen Panday - Trigger
Theater De Veste, Delft
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Kleine Komedie, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 08 april 2020
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Zaantheater, Zaandam
Claudia de Breij - NU
Junushoff Theater, Wageningen
Lebbis - De Ervaring
Theater De Leest, Waalwijk
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Debby Petter - De liefde voorbij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Meenthe, Steenwijk
Kommil Foo - Oogst
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Grof geschud - Lijmen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Purmaryn, Purmerend
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Theater De Willem, Papendrecht
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Muze, Noordwijk
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Lindenberg Theater, Nijmegen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kom, Nieuwegein
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Lochem, Lochem
Best of... Ton Kas
Leidse Schouwburg, Leiden
Tineke Schouten - Highlights
Theater Gooiland, Hilversum
Maartje & Kine
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Eva Crutzen - Try Out
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Rayen Panday - Trigger
Goudse Schouwburg, Gouda
Javier Guzman - Guzmán
NTGent, Gent