Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Cammeleur
Dongen
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Willem
Papendrecht
Theaterhotel Almelo
Almelo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Gooiland
Hilversum
Theater de Purmaryn
Purmerend
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Carrousel
Ommen
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Sneek
Sneek
Leidse Schouwburg
Leiden
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Ludens
Voorburg
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater 't Speelhuis
Helmond
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Perron-3
Rosmalen
Theater De Willem
Papendrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Zaal Nova,
Nazareth
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Luctor et Emergo
Rilland
C.C. De Werf
Aalst
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Cpunt Theater
Hoofddorp
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Walhalla
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Weverij
Zierikzee
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Het Musiater
Zevenaar
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
Podium Boxtel
Boxtel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Veste
Delft
De Meenthe
Steenwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theaterhotel Almelo
Almelo
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Maaspoort
Venlo
Diligentia
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
Het Wennekerpand
Schiedam
Theater de Kom
Nieuwegein
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Markant Uden
Uden
DRU Industriepark
Ulft
Theater Kulturhus
Borne
DeLaMar
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theater Sneek
Sneek
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Spiegel
Zwolle
Het Veur Theater
Leidschendam
Posttheater
Arnhem
Theater PePijn
Den Haag
Markant Uden
Uden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Toegift
Den Hoorn
Perron-3
Rosmalen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C De Muze
Heusden-Zolder
C.C. Parnassos
Utrecht
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Omval
Diemen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Kaasfabriek
Wormer
De Domijnen
Sittard
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C.C. Den Herd
Bladel
Scheldetheater
Terneuzen
Theater De Veste
Delft
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Diligentia
Den Haag
Spant!
Bussum
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
woensdag 08 april 2020
Maartje & Kine
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Cammeleur, Dongen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Meenthe, Steenwijk
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Theater De Willem, Papendrecht
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theaterhotel Almelo, Almelo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Rayen Panday - Trigger
Goudse Schouwburg, Gouda
René van Meurs - Hunkert
Flint, Amersfoort
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Lindenberg Theater, Nijmegen
Tineke Schouten - Highlights
Theater Gooiland, Hilversum
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Purmaryn, Purmerend
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
donderdag 09 april 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Carrousel, Ommen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Ali B - Koorts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Best of... Ton Kas
Leidse Schouwburg, Leiden
Claudia de Breij - NU
Junushoff Theater, Wageningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater Ludens, Voorburg
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Fresku - Voordat het te laat is
Theater 't Speelhuis, Helmond
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Grof geschud - Lijmen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Groninger Studenten Cabaret Festival
Perron-3, Rosmalen
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater De Willem, Papendrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Zaal Nova,, Nazareth
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Javier Guzman - Guzmán
Luctor et Emergo, Rilland
Jeroen Leenders
C.C. De Werf, Aalst
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kommil Foo - Oogst
Podium Hoge Woerd, De Meern
Lebbis - De Ervaring
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Parktheater, Eindhoven
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Weverij, Zierikzee
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Musiater, Zevenaar
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
Schouwburg Lochem, Lochem
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Podium Boxtel, Boxtel
Oldenhermanns - Unsexed
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
omdenken, zoals verwacht loopt alles anders
Theater De Veste, Delft
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
De Meenthe, Steenwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Plien & Bianca - En nu dan?
Theaterhotel Almelo, Almelo
Rayen Panday - Trigger
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Rundfunk - Todesangstschrei
De Maaspoort, Venlo
Sanne Wallis de Vries - Kom
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Verte
Theater de Stoep, Spijkenisse
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Wennekerpand, Schiedam
The Silent Comedy
Theater de Kom, Nieuwegein
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Lindenberg Theater, Nijmegen
Tineke Schouten - Highlights
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Markant Uden, Uden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DRU Industriepark, Ulft
vrijdag 10 april 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Kulturhus, Borne
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Ali B - Koorts
Flint, Amersfoort
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Claudia de Breij - NU
Junushoff Theater, Wageningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater de Spiegel, Zwolle
Eva Crutzen - Try Out
Het Veur Theater, Leidschendam
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Posttheater, Arnhem
Flip Noorman - Love it!
Theater PePijn, Den Haag
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Markant Uden, Uden
Fresku - Voordat het te laat is
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Toegift, Den Hoorn
Grof geschud - Lijmen
Perron-3, Rosmalen
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater 't Speelhuis, Helmond
Henry van Loon - Onze Henry
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Javier Guzman - Guzmán
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Johan Goossens - Try Out
C.C. Parnassos, Utrecht
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Kom, Nieuwegein
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kiki Schippers - Waar? (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Ervaring
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater de Bussel, Oosterhout
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Zuidplein, Rotterdam
Marco Lopes - Wees blij
Theater De Omval, Diemen
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Domijnen, Sittard
Nina De La Parra - Gods wegen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. Den Herd, Bladel
Rayen Panday - Trigger
Scheldetheater, Terneuzen
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Sanne Wallis de Vries - Kom
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Verte
Spant!, Bussum
Stefano Keizers - Sorry Baby
Posttheater, Arnhem
The Silent Comedy
Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Amphion, Doetinchem